Cíl Vaší dovolené: Barevná tvář Spreewaldu

Německo 2, 3, 4 nebo 7 nocí ve 3hvězdičkovém hotelu třídy Superior, Cottbus, ubytování se snídaní a 1 x večeře, zapůjčení kola a jízda na loďce
Období zájezdu 02.05.2019 - 31.10.2019
na osobu místo 2 499  od 1 999 Kč
Kód zájezdu: 9307999

Vydat se na dlouhý výlet Spreewaldem (Sprévským lesem neboli Blaty), či raději na procházku do lákavých nákupních uliček? Ve městě Cottbus (Chotěbuz) si můžete vybírat mezi přírodou i městem. Chotěbuz leží ve slunečné oblasti na samém východním okraji Německa, mezi Berlínem a Drážďany. Kdo si najde čas na prozkoumávání města, bude odměněn mnoha pamětihodnostmi a krásnými místy: parkem knížete Pücklera ve čtvrti Branitz, přívětivým starým městem s jedinečným divadlem či řekou Sprévou, podle jejíž břehů můžete putovat dále do hloubi Spreewaldu. 3hvězdičkový hotel kategorie Superior Spree-Waldhotel Cottbus se nachází v blízkosti centra v borovém háji, na cestě do jedinečného Spreewaldu.

3hvězdičkový hotel třídy Superior Spree-Waldhotel Cottbus

Hotel se nachází v nádherné poloze poblíž centra uprostřed borového hájku, na cestě do Spreewaldu. Můžete si vypůjčit elektrokolo, na němž po příjemných silničkách a stezkách dostanete pohodlně a bez velké námahy na ta nejhezčí místa Lužice. Lesní a polní cesty Vás dovedou do Spreewaldu, parku knížete Pücklera a do nádherné oblasti Lužických jezer. Po naplněném dni pak najdete zklidnění v hotelové restauraci „Hubertus“, u grilovacího bufetu na lesní terase, v sauně, v cyklobaru – nebo si můžete prostě jen tak zdřímnout... Domácí truhláři totiž všechny pokoje vybavili jedinečným nábytkem od postelí až po peřináč. Vedle postelí s matracemi a lamelovým rošty v bio kvalitě, kamenné vany a podlahy z pravého dřeva tu na všechny hosty – nejen alergiky – čeká spousta dalších jedinečných a komfortních detailů.

Poloha a vzdálenosti

Centrum: historické centrum města 4 km;
veřejný krytý bazén: Lagune Sport u Freizeitbad 800 m;
obchod s potravinami: centrum Chotěbuzi 100 m;
možnosti nakupování: centrum Chotěbuzi 100 m;
nádraží: hlavní nádraží v Chotěbuzi 4 km;
zastávka autobusu: centrum Chotěbuzi 100 m;
letiště: Berlín 100 km;
nadmořská výška místa: 75 m;
Spreewald 10 km, park knížete Pücklera 3,5 km, Teichland Peitz 15 km, historický důl s možností prohlídky F60 70 km, Lužická jezera (Lausitzer Seenland) 40 km.

Všeobecné vybavení

Recepce; úschovna zavazadel; recepce; hotelová hala / lobby; lounge; čítárna; televizní místnost; zimní zahrada; lesní hospůdka; bowlingová herna; Wi-Fi: zdarma; místnost na jízdní kola; parkoviště: zdarma; dle dostupnosti; snídaňová místnost; jídelna; restaurace; kavárna; terasa; nekuřácká budova.

Vybavení pokojů

Pro pokoje všech typů je k dispozici dětská postýlka jako přistýlka; sprcha/WC; vysoušeč vlasů; vytápění; sedací kout; rozkládací pohovka: jen v apartmánech; minibar: za poplatek, dle informací na místě; rádio; telefon; satelitní televize; Wi-Fi: zdarma; připojení k internetu: zdarma; trezor: zdarma na recepci; nekuřácké pokoje.

Typy pokojů/apartmánů

2–3lůžkový pokoj, sprcha/WC, cca 25 m²;
1lůžkový pokoj, sprcha/WC, cca 20 m².

Za poplatek na místě

Rekreační poplatek: V současnosti nepodléhá žádnému rekreačnímu poplatku; pokud by obec v blízké době zavedla nařízení o rekreačních poplatcích, pak by jej hosté platili na místě.

Za poplatek v prostorách pro fitness (posilovně) a ve wellness areálu

Saunový areál: 30 m²; sauna 8 EUR; infračervená kabina; solárium; odpočívárna; masáže: na vyžádání.

Strava v ceně

Snídaně; snídaňový bufet; 1 x na osobu a pobyt večeře o 2 chodech.

Zábava v ceně

Půjčovna jízdních kol: dle dostupnosti, v ceně 1 x na osobu/pobyt, potom za poplatek (dle informací na místě); v ceně 1 x na osobu/pobyt 2hodinová projížďka na člunu.

Zábava za poplatek

Možnost zapůjčení elektrokola 20 EUR na den a jízda na vyžádání; bowlingová dráha: ve vedlejší budově 16 EUR za dráhu s připočtením za vypůjčení bot.

Slevy na děti

Při ubytování se 2 plně platícími osobami ve 2–3lůžkovém pokoji obdrží 1 dítě

  • do 5 let včetně slevu 100 %,
  • od 6 let do 11 let včetně slevu 50 %.

Děti

Možnost zapůjčení stolních her; dětská vysoká židlička.

Dětská zařízení za poplatek

Dětská postýlka; dětské menu: à la carte.

Domácí zvířata

Za poplatek na místě, bez krmiva.

Další služby

Kreditní karty: bankomat / karta EC, MasterCard, Visa, American Express, Diners Club;
pokoje vhodné pro alergiky;
bezbariérový přístup: ano;
příjezd od: 14:00 hod.;
odjezd do: 11:00 hod.

Tuto cestu si lze rezervovat od 10.01.2019 00:00 hod. do 28.02.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.