Cíl Vaší dovolené: Údolím Zillertal na elektrokole

V ceně možnost zapůjčení elektrokola
Rakousko 3, 4 nebo 7 nocí ve venkovském domě v Mayrhofenu, polopenze, zapůjčení elektrokola
Období zájezdu 14.04.2019 - 10.11.2019
na osobu od 4 199 Kč
Kód zájezdu: 9311222

Když v Zillertalu neboli Zillerském údolí roztaje poslední sníh, nastává nejkrásnější čas a ideální doba na zlézání okolních hor. Ať už upřednostňujete pěší turistiku, nebo cykloturistiku, dostanete se do příjemných nesnází – při 200 kilometrech vybudovaných turistických a cykloturistických tras a spoustě lákavých cílů není vůbec jednoduché si vybrat. Možností je opravdu hodně. Horské louky jsou v tuto dobu v plném květu. Nejčastějšími obyvateli barvami obsypaných strání jsou hořec a arnika, nad nimiž se hrdě tyčí jehličnaté i listnaté stromy oděné do sytě zeleného kabátu. Ale i pozdní léto zde má své nezapomenutelné kouzlo: krajina se rozsvítí intenzivními tóny žluté, oranžové a červené barvy. Nazujte si tedy pohorky, na záda nasaďte batoh a můžete vyrazit. Můžete také vklouznout do cyklistických bot, protože výšiny nad Zillerským údolím volají svůdným hlasem. Ubytováni budete ve vilovém hotelu Mayrhofen, který Vaši dovolenou zarámuje do příjemného pohodlí. Budova hotelu je umístěna centrálně v Mayrhofenu a díky tomu Vám zaručuje ideální výchozí bod pro různé aktivity.

Scribble_Highlight.png

Lehkost zdolávání hor na elektrokole

Využijte možnost zapůjčení špičkového elektrokola, dejte sbohem propocenému dresu a vychutnejte si poznávání nádherného horského světa v okolí Mayrhofenu s hravou lehkostí. Díky kolu s elektromotorem se do cíle dostanete rychleji a pohodlněji. Můžete zapomenout na propocený dres a soustředit se jen na obdivování nepopsatelného kouzla horských pastvin, strmých skalních masivů a romantických horských ples.

Landhaus Mayrhofen

V pohodlí budovy v Mayrhofenu pocítíte dostatek prostoru a také Vám ubytování poskytne komfortní vybavení. Hotelový komplex se skládá ze 3 budov v maximální vzdálenosti 30 m.

Poloha a vzdálenosti

Přímo v centru: Mayrhofen;
možnosti nákupu: Mayrhofen 150 m;
vlakové nádraží: Mayrhofen 100 m;
letiště: Innsbruck 70 km;
nadmořská výška místa: 630 m;
veřejné/přírodní koupaliště: zážitkový a plavecký bazén v Mayrhofenu 300 m;
lanovka: Penkenbahn Mayrhofen 850 m.

Všeobecné vybavení

Wi-Fi: zdarma; parkoviště: zdarma.

Vybavení pokojů

Koupelna nebo sprcha/WC; vysoušeč vlasů; možnost zapůjčení županu za poplatek na místě; balkón/terasa: částečně; rádio; telefon; kabelová televize; trezor: zdarma.

Typy pokojů/apartmánů

2lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC, ve venkovské budově, cca 25 m².

za poplatek na místě

Rekreační poplatek: cca 2,20 EUR na osobu/den (od 16 let).

V ceně prostory pro fitness (posilovna) a wellness areál

Wellness areál: cca 1 500 m².; využívání wellness areálu je výhradně v hlavní budově; krytý bazén: s vířivkou, 78 m²; venkovní bazén: dle počasí (zakřivený tvar), 78 m²; finská sauna; otevírací doba: Krytý bazén denně 07:00–20:00 hod., sauna 15:00–20:00 hod.

za poplatek v prostorách pro fitness (posilovně) a ve wellness areálu

Solárium: 7 EUR; „wellness vesnička Kamillendörfl“ („Heřmánkov“): wellness koupele, kosmetické procedury; masáže; ceny dle informací na místě; nutno sjednat termín; „wellness vesnička Kamillendörfl“ (Heřmánkov); s 5 různými saunami (Zillertalská sauna, sauna s kameny, křišťálová koupel, heřmánková parní lázeň, „šnečí cisterna“), průchod studenou vodou, prostory s čerstvým vzduchem a relaxační prostory; 10 EUR na osobu/den; otevírací doba: saunová vesnička denně 15:00–20:00 hod.

Strava v ceně

Polopenze; snídaně formou bufetu: bohatá nabídka; předkrmový bufet: 1 x týdně; salátový bufet: denně; dezertový bufet: 1 x týdně; vegetariánské menu: na vyžádání; dietní kuchyně: na vyžádání; večeře (4 chody): s možností výběru;

veškerá jídla jsou všem hostům podávána v hlavní budově.

Zábava v ceně

Prostory pro fitness: Village Gym s moderními kardiopřístroji; stolní tenis; denně živá hudba v hotelu Neuhaus, nepřetržitý provoz, od začátku června do konce září vždy 5 x týdně turistické výlety s vlastní průvodkyní (přesuny mohou probíhat např. autobusem, lanovkou, za poplatek na místě).

zábava za poplatek

Kulečník; vlastní přístup k vodnímu toku s výskytem pstruhů, kuželny, kino (v hotelu Neuhaus) – cena dle informací na místě.

Domácí zvířata

Za poplatek 12 EUR za den, platí se na místě, bez krmiva (povoleno max. 1 zvíře na pokoj).

Další služby

Kreditní karty: bankomat / karta EC, MasterCard, Visa;
bezbariérový přístup: ne;
příjezd od: 14:00 hod.;
odjezd do: 10:00 hod;
vrácení klíčů: v hotelu Neuhaus.

Tuto cestu si lze rezervovat od 10.01.2019 00:00 hod. do 21.02.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.