Panoramatický výhled v údolí Kaiserwinkl

Děti do 6 let včetně cestují zdarma
Rakousko 2, 3, 4 nebo 7 nocí ve 3hvězdičkovém hotelu ve Schwendtu, polopenze, návštěvnická karta Kaiserwinkl Partner Hotel Karte
Období zájezdu 17.07.2019 - 20.10.2019
na osobu namísto 2 699  od 2 499 Kč
Kód zájezdu: 9362436

Hoďte každodenní stres za hlavu a vydejte se na nádhernou letní dovolenou ve Schwendtu. Tato idylická obec se nachází na úpatí masivu Wilder Kaiser a je rájem pro všechny milovníky hor. Nabídka sportovních aktivit je zde rozmanitá – kromě turistiky, horolezectví a cyklistiku zahrnuje například i golf. Během výletu si můžete dopřát krátkou zastávku v některé z tradičních horských chat, okusit různé domácí speciality a těšit se hřejivými slunečními paprsky. Večer se vždy uchýlíte do svého dočasného domova – 3hvězdičkového penzionu Gasthof Schwendterwirt, kde na Vás už bude čekat menu se 4 chody. Ve velkoryse pojatém saunovém areálu najdete nejen sauny a vířivku, ale také nádherný panoramatický výhled na okolní horské masivy.

3hvězdičkový penzion Gasthof Schwendterwirt

Penzion Schwendterwirt se nachází v malé idylické vísce Schwendt v údolí Kaiserwinkl. O chod tradičního penzionu se s láskou stará rodina Schwaigerova. Ve 3. podlaží tu najdete prostory pro wellness, kde můžete relaxovat s výhledem na panorama tyrolských hor. V restauraci Vás tu budou hýčkat dobrotami ze zdejšího regionu. Vedlejší budova – Landhaus Schwendterwirt – byla nedávno kompletně zrenovována.

Poloha a vzdálenosti

Centrum: Kössen 5 km;
vedlejší budova: 15 m;
obchod s potravinami: Schwendt 20 m;
možnosti nakupování: Kössen 5 km;
nádraží: St. Johann in Tirol 15 km;
zastávka autobusu: Schwendt 50 m;
letiště: Salzburg 80 km;
ledovec: Kaprun 80 km;
nadmořská výška místa: 700 m;
veřejné/přírodní koupaliště: Kössen, Walchsee a Reith in Winkl 10 km;
lanovka: Kössen 5 km;
hotelová kyvadlová doprava: ne;
letní sáňkařská dráha ve Walchsee cca 10 km.

Všeobecné vybavení

Recepce; vstupní prostor; 3 různé salonky v tyrolském stylu, jeden z nich s otevřeným krbem; Wi-Fi: zdarma; místnost na jízdní kola; výtah: v penzionu Schwendterwirt – ve vile Schwendterwirt není výtah k dispozici; parkoviště: zdarma, dle dostupnosti; restaurace; bar; terasa; venkovní zahrádka; zahrada; lehátková zóna; zapůjčení slunečníků: zdarma; zapůjčení lehátek: zdarma; nádherné přírodní jezírko ke koupání s lehátkovou loukou; chata.

Vybavení pokojů

Na vyžádání je k dispozici dětská postýlka jako přistýlka; koupelna nebo sprcha/WC; vysoušeč vlasů; možnost zapůjčení županu: zdarma; topení; telefon; satelitní televize; Wi-Fi: zdarma; nekuřácké pokoje; balkón/terasa: volitelně.

Typy pokojů/apartmánů

2lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC, cca 20 m²;
2–3lůžkový pokoj koupelna/sprcha/WC, cca 25 m²;
2–3lůžkový pokoj koupelna/sprcha/WC/balkón, maximální komfort bydlení; cca 30 m²;
4–5lůžkové 2pokojové rodinné ubytování, koupelna/WC/balkón, 1 manželská postel, obývací prostor (v ceně rozkládací pohovka) – další pokoj s patrovými postelemi, ideální pro 2 děti, minimální obsazení 4 osoby; cca 35 m²;
2lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC/balkón, Extra, vedlejší budova, maximální komfort bydlení, rezervované místo v parkovacím přístřešku; cca 22 m²,
3–4lůžkové 2pokojové rodinné ubytování, koupelna/sprcha/WC/balkón; vedlejší budova; rezervované místo v parkovacím přístřešku; minimální obsazení 3 osoby; cca 32 m².

Poplatky na místě

Rekreační poplatek: 1,90 EUR na osobu/noc (od 15 let).

V ceně prostory pro fitness a wellness areál

Wellness areál: cca 300 m² v podkroví s nádherným panoramatickým výhledem na okolní horské štíty; dětem vstup povolen od 12 let. Parní lázeň; sauna; infračervená kabina; odpočívárna; vířivka; Kneippova lázeň; vyhřívaná lehátka; zážitkové sprchy; přírodní jezírko ke koupání s lehátkovou loukou; čajovna; otevírací doba: dle informací na místě.

Za poplatek v prostorách pro fitness a ve wellness areálu

Masáže: jen po předchozí rezervaci.

Strava v ceně

Polopenze; snídaně formou bufetu; vegetariánské menu; večeře (4 chody): menu dle výběru se salátovým bufetem; tematická večerní nabídka: v létě 1 x týdně večer s grilováním (v závislosti na počasí) nebo na podzim 1 x týdně pochoutkové menu; při pobytu minimálně na 7 nocí 1 sklenka pálenky na uvítanou pro plně platící osobu.

Zábava v ceně

Stolní tenis; stolní fotbal; půjčovna jízdních kol: různá jízdní kola dle dostupnosti; 1 x týdně túra za doprovodu majitele hotelu na vlastní horskou louku; návštěvnická karta Kaiserwinkl Partner Hotel Karte: bezplatný vstup na koupaliště v obcích Kössen a Reith im Winkl a na přírodní koupaliště ve Walchsee, bezplatná jízda autobusy aj. (podle sezónního období).

Zábava za poplatek

Hala pro squash; solárium; šipky.

Slevy na děti

Při ubytování se 2 plně platícími osobami ve 2–3lůžkovém pokoji obdrží 1 dítě nebo ve 3–4lůžkovém 2pokojovém rodinném ubytování obdrží 1–2 děti nebo ve 4–5lůžkovém 2pokojovém rodinném ubytování obdrží 2–3 děti následující slevu:

  • do 6 let (včetně) 100 %,
  • od 7 do 12 let (včetně) 50 %,
  • od 13 do 15 let (včetně) 20 %,
  • od 16 do 17 let (včetně) 10 %.

Děti

Dětská herna; dětské hřiště; dětské menu; dětská vysoká židlička; trampolína; houpačka; pískoviště; badminton atd.

dětská zařízení za poplatek

Dětská postýlka: 3 EUR/noc, jen po předchozí rezervaci.

Domácí zvířata

Na vyžádání a po předchozí rezervaci; za poplatek na místě 10 EUR za noc, bez krmiva.

Další služby

Kreditní karty: bankomat / karta EC, MasterCard, Visa;
bezbariérový přístup: ne;
příjezd od: 14:00 hod.;
odjezd do: 10:00 hod.

Tuto cestu si lze rezervovat od 23.05.2019 00:00 hod. do 30.06.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.