Cíl Vaší dovolené: Plavba po Dunaji z Vídně do Pasova

Děti do 5 let včetně cestují zdarma
Rakousko 1 nebo 2 noci v hotelu, ubytování se snídaní, 1 x večeře na lodi
Období zájezdu 31.07.2019 - 15.08.2019
na osobu namísto 5 099  od 3 699 Kč
Kód zájezdu: 9353038

Objevte Vídeň a Horní Podunají zcela netradičním způsobem: při plavbě lodí z Vídně do Pasova. Po nalodění Vás bude očekávat snídaně, zatímco již budete pohodlně usazeni na cestě do městečka Dürnstein. Na místo dorazíte odpoledne a budete zde mít k dispozici dostatek volného času. V Dürnsteinu můžete navštívit zříceninu hradu, projít se po městečku nebo si jen tak sednout do některé z kavárniček a těšit se z nádherných přírodních kulis. Později odpoledne plavba pokračuje do města Grein, kde večer již budete očekáváni. Přes noc si odpočinete v hotelu v Linci. Samozřejmě, že loď neopustíte s prázdným žaludkem – na palubě lodi MS Kaiserin Elisabeth dostanete menu o 4 chutných chodech. Následujícího dne proplujete „Schlögenskou smyčkou“, vzácným přírodním klenotem, a budete pokračovat dál po Dunaji až do Pasova, kde ještě strávíte příjemné odpoledne a večer podle svého vkusu. Dalšího rána se pak vrátíte vlakem do Vídně.

Průběh cesty – balíček A

1. den: nalodění od 07:45 hod. v přístavišti Wien-Nussdorf (možnost zaparkování v postranních ulicích nebo u stanice dráhy S-Bahn). Snídaně na lodi. Odpoledne příjezd do městečka Dürnstein a volno. Následuje další plavba do města Grein a večeře na lodi. Transfer do hotelu v Linci a přenocování.
2. den: transfer do přístaviště Aschach. Snídaně na lodi a plavba „Schlögenskou smyčkou“ a údolím horního Dunaje. Odpoledne příjezd do Pasova. Individuální cesta na nádraží a zpáteční cesta vlakem do Vídně. Cesta domů vlastní dopravou.

Průběh cesty – balíček B

1. den: nalodění od 07:45 hod. v přístavišti Wien-Nussdorf (možnost zaparkování v postranních ulicích nebo u stanice dráhy S-Bahn). Snídaně na lodi. Odpoledne příjezd do městečka Dürnstein a volno. Následuje další plavba do města Grein a večeře na lodi. Transfer do hotelu v Linci a přenocování.
2. den: transfer do přístaviště Aschach. Snídaně na lodi a plavba „Schlögenskou smyčkou“ a údolím horního Dunaje. Odpoledne příjezd do Pasova a přenocování.
3. den: snídaně v hotelu. Následuje individuální cesta na nádraží a zpáteční cesta vlakem do Vídně. Cesta domů vlastní dopravou.

Při ubytování se 2 plně platícími osobami ve 2–3lůžkovém pokoji obdrží 1 dítě
  • do 5 let včetně slevu 100 %,
  • od 6 let do 14 let včetně slevu 50 %.

Různé

V ceně není zahrnuto: transfer z přístaviště v Pasově na nádraží v Pasově.

Jízda vlakem: jízdenku nelze vyměnit za hotovost ani vrátit.

Poznámka: Vlakové jízdenky jsou platné na všech linkách provozovaných společností ÖBB.
Není možná žádná kombinace s dalšími slevami ÖBB (např. Vorteilscard).
Informace o jízdním řádu a zakoupení místenky (doporučujeme) si lze zajistit na webových stránkách oebb.at. Bez místenky nevzniká nárok na místo k sezení. Pro místenky platí cena dle tarifu společnosti ÖBB.

Poukaz na cestu obdržíte 10 dní před odjezdem. Tento poukaz Vám pokladní na palubě lodi MS Kaiserin Elisabeth vymění za originální jízdní doklady. Originální doklady obsahují poukaz na plavbu lodí, poukaz do hotelu a originální vlakovou jízdenku.

Na jídla na lodi zahrnutá v ceně není potřeba žádný poukaz.

Vlastní doprava.

Tuto cestu si lze rezervovat od 23.05.2019 00:00 hod. do 14.07.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.