Pozdrav z obce Carano: Ideální kulisy pro dokonalý odpočinek

Itálie 3, 4 nebo 7 nocí ve 4hvězdičkovém hotelu, polopenze plus, drink na uvítanou
Období zájezdu 13.01.2019 - 31.03.2019
na osobu od 4 499 Kč
Kód zájezdu: 9288886

Dohání Vás každodenní stres a tomu chcete uniknout nejrychlejším a nejpřímočařejším způsobem? Dokonalá cesta Vás zavede do údolí Fleimstal v italském Trentinu. Carano je malá obec v kraji Trentino, která nabízí pohádkové výhledy po okolí, jež Vám nadlouho zaryjí do paměti. V proslulých léčivých pramenech v údolí naleznete úlevu v případě zdravotních problémů (například při revmatismu nebo kožních onemocněních). Každý návštěvník na dovolené ve Fleimstalu zde bezpochyby najde úplné uspokojení svých potřeb a přání. Ubytováni budete ve 4hvězdičkovém zařízení Hotel Resort Veronza, kde máte k dispozici polopenzi plus.

4hvězdičkový Hotel Resort Veronza

Rekreační resort „Centro Vacanze Veronza“ se nachází na místě s panoramatickými výhledy, cca 2,5 km od centra obce a zároveň cca 3 km od horského střediska Cavalese. Zařízení nabízí wellness areál s krytým bazénem, hřištěm a službou hlídání dětí.

Poloha a vzdálenosti

centrum: Cavalese 3 km;
krytý bazén pro veřejnost: Cavalese 1 km;
obchod s potravinami: v hotelovém resortu;
možnosti nakupování: Carano 50 m;
nádraží: Ora 20 km;
autobusová zastávka: Carano 20 m;
letiště: Verona 130 km;
nadmořská výška místa: 1 150 m;
lyžařské středisko / lyžařský vlek: Cermis 3 km;
běžkařské trasy: Cavalese 3 km;
skibus (příští zastávka): u hotelu;
možnost dojet na lyžích až k budově: ne.

Všeobecné vybavení

recepce; hotelová hala / lobby; lounge; televizní místnost; internetový koutek: zdarma; Wi-Fi: zdarma; místnost na; lyžárna; místnost na kola; výtah; parkoviště zdarma: dle dostupnosti; garáž: za poplatek 10 EUR/noc, platí se na místě; snídaňová místnost; jídelna; restaurace; bar; terasa.

Vybavení pokojů

dětská přistýlka není možná; sprcha/WC; vysoušeč vlasů; zapůjčení županu: za poplatek na místě; telefon, kabelová televize; satelitní televize; trezor: zdarma; nekuřácké pokoje; v některých pokojích palandy.

Typy pokojů a apartmánů

2–3lůžkový pokoj, sprcha/WC, cca 18 m²; 4lůžkové 2pokojové RU, sprcha/WC; obývací pokoj / ložnice s pohovkou; samostatná ložnice s palandou, oddělená posuvnými dveřmi; min. 3 dospělí a 1 dítě do konce 8. roku věku; cca 28 m²;
4lůžkové 2pokojové RU, koupelna/sprcha/WC; obývací pokoj / ložnice s pohovkou; samostatná ložnice s palandou, oddělená posuvnými dveřmi; min. 2 dospělí a 2 děti do konce 8. roku věku; cca ca. 28 m².

za poplatek na místě

Rekreační poplatek: V současné době se zde nevybírá žádný obecní poplatek; pokud by byl zaveden, zaplatí jej na místě hotel.

V ceně prostory pro fitness a wellness areál

děti jen v doprovodu dospělé osoby. krytý bazén: cca 96 m².

za poplatek v prostorách pro fitness a ve wellness areálu

parní lázeň; sauna; odpočívárna; masáže; děti jen v doprovodu dospělé osoby.

Strava v ceně

polopenze plus; snídaňový bufet; odpolední svačina: od 16:30 do 17:30 hod.; večeře (3 chody); ovoce; vánoční večeře: 24.12.; silvestrovská večeře; nápoje k večeři: merlot a chardonnay z Trentina (z vlastní produkce), Cola, pomerančová šťáva, ledový čaj, jablečná šťáva a voda z vodovodu.

Zábava v ceně

Prostory pro fitness.

Děti

dětská postýlka: na vyžádání; dětská vysoká židlička: na vyžádání; Kinni Baby Club s dětskou herní místností, dětská videa, hlídání dětí od 3 do 10 let, od 15:00 do 19:00 Uhr a od 21:00 do 22:00 hod.; dětské menu: na vyžádání.

Domácí zvířata

Domácí zvířata nejsou povolena.

Další služby

Kreditní karty: bankomat / karta EC, MasterCard, Visa;
bezbariérový přístup: ano;
příjezd od: 15:00–20:00;
uvolnění pokoje do: 10:00 hod.

Tuto cestu si lze rezervovat od 01.11.2018 00:00 hod. do 10.01.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.