Cíl Vaší dovolené: Letní svěžest v Kaunertalu

Rakousko 3, 4 nebo 7 nocí ve 3hvězdičkovém hotelu, all inclusive, Feichten im Kaunertal, karta Summercard a slevy
Období zájezdu 01.07.2019 - 15.09.2019
na osobu místo 4 199 CZK od 3 599 Kč
Kód zájezdu: 9298617

Orel přistál! Kaunertal Vás rozhodně nadchne – najdete tu království třítisícových vrcholů, divokou, a přitom tichou přírodu, kulturní tradice i místa nanejvýš magická. Jedním z nich je vyhlídková plošina, kde si můžete bezpečně vyzkoušet „orlí pohled na svět“. Plošina byla zbudována na více než 100 metrů vysoké skalní stěně nad obcí Feichten im Kaunertal. Můžete se tu vydat i na cestu do minulosti: buď na vyhlídku „Bergwerksblick“ (také nově zbudovanou), nebo na okružní turistickou trasu za pozůstatky dávné těžby vzácných kovů a k historické úpravně rudy. Tak tedy neváhejte – tato dovolená bude aktivní a opravdu mimořádná. Nádherné okolí můžete objevovat zcela na vlastní pěst. Ve 3hvězdičkovém hotelu Kaunertalhof o Vás bude díky stravování all inclusive postaráno přímo luxusně.

Scribble_Highlight.png

S kartou Summercard máte vše pod kontrolou

S kartou Summercard na Vás čeká spousta zážitků. Můžete se bezplatně přepravovat „postbusy“ ÖBB nebo si nechat ukázat taje hor fundovanými průvodci. Ani ne 3 minuty od hotelu se nahází relaxační zařízení Quellalpin s bazénem, saunou a službami fitness. Za příznivého počasí však můžete navštívit i mnohé další bazény a koupaliště pod širým nebem a nechat se tam laskat vlídnými slunečními paprsky. S touto kartou na Vás čekají ještě mnohá další zvýhodnění a ceny, takže nudit se rozhodně nebudete.

3hvězdičkový hotel Kaunertalerhof

Rodinný hotel v klidném prostředí, s nádherným panoramatickým výhledem na okolní štíty.

Poloha a vzdálenosti

Centrum: Feichten 50 m;
veřejný krytý bazén: Kaunertalcenter v obci Feichten 100 m;
možnosti nakupování: Feichten 300 m;
nádraží: Landeck 24 km;
letiště: Innsbruck 100 km;
nadmořská výška místa: 1 273 m;
poloha v centru.

Všeobecné vybavení

recepce; lounge s kabelovou televizí; Wi-Fi: zdarma; výtah; parkoviště: zdarma; snídaňová místnost; restaurace pro polopenzi (z toho 1 restaurace se satelitní televizí); hotelový bar; terasa na opalování; lehátková zóna: u hotelu; zapůjčení slunečníků: v lehátkové zóně zdarma; zapůjčení lehátek: v lehátkové zóně zdarma.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka jako přistýlka je ve všech typech pokojů možná; koupelna nebo sprcha/WC; balkón/terasa: volitelně; telefon; satelitní televize; Wi-Fi: zdarma; všechny pokoje jsou prosvětlené a útulně zařízené.

Typy pokojů/apartmánů

2lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC/balkón, cca 21 m²,
2–3lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC/balkón; spaní pro 3. osobu na rozkládací pohovce, cca 21 m²;
2–4lůžkový pokoj s koupelnou/sprchou/WC/balkónem; spaní pro 3. a 4. osobu na rozkládací pohovce, cca 32 m²;
1lůžkový pokoj s koupelnou/sprchou/WC; cca 21 m².

za poplatek na místě

Rekreační poplatek: cca 1,90 EUR na osobu/noc (od 15 let).

Strava v ceně

All inclusive; snídaně formou bufetu; obědový balíček: vlastní příprava housky se salámem nebo sýrem z pokrmů dostupných při snídaňovém bufetu; zákusek: odpoledne 16:00–17:00 hod. káva/čaj, zákusek nebo zmrzlina pro děti; večeře: menu se 3 chody; nápoje k dispozici celodenně až do 22:00 hod.: např. točené pivo, stolní víno, místní nealko nápoje – žádné lihoviny (neplatí v hotelovém baru).

Zábava v ceně

Zdarma s kartou Summercard: (TVB Tiroler Oberland) – kartu poskytující mnoho slev ve zdejším regionu obdrží hosté bezplatně při příjezdu.

zábava za poplatek

H2O Outdoorcentrum Ried; 10% sleva na všechny služby (H2O); tematické a zábavní & akce; den věnovaný prozkoumání přírodního parku; Family Day; den plný dobrodružství (poplatky a termíny dle informací TVB na m místě).

Děti

Dětská postýlka; hry k zapůjčení; dětské hřiště; dětská vysoká židlička; dětský program s kartou BibiCard: pondělí–pátek.

Domácí zvířata

Domácí zvířata nejsou povolena.

Další služby

Kreditní karty: ne,
bezbariérový přístup: ne;
příjezd od: 14:00 hod.;
odjezd do: 10:00 hod.

Tuto cestu si lze rezervovat od 29.11.2018 00:00 hod. do 28.02.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.