Cíl Vaší dovolené: Tyrolská pohoda a dobrosrdečnost v Arlbergu

Rakousko 2, 3, 4, 5, 7 nebo 10 nocí ve 3hvězdičkovém hotelu, polopenze, Flirsch am Arlberg, návštěvnická karta St. Anton Card
Období zájezdu 11.05.2019 - 06.10.2019
na osobu namísto 2 199 od 1 999 Kč
Kód zájezdu: 9327679

Tahle kombinace nemá chybu: pocit poklidu a naprosté pohody v úhledně uspořádané tyrolské horské vsi se snadno přelije i do duše návštěvníků. V blízkosti jsou navíc místa, která mají ve světě turistiky značný zvuk: St. Anton am Arlberg je od nepaměti legendárním zimním střediskem – a také si tu podává dveře mezinárodní smetánka. I když je St. Anton považován za kolébku sportovního lyžování a jednu ze špičkových zimních destinací, má co nabídnout i v létě. Můžete se tu věnovat aktivitám v lůně přírody: cyklovyjížďkám, túrám po horských loukách a chatách, horolezectví, koupání a mnoha dalším. Ve 3hvězdičkovém hotelu Basur s mezinárodním šarmem v obci Flirsch Vás naopak čeká poklidná letní romantika.

Scribble_Highlight.png

S návštěvnickou kartou St. Anton Card budete mít vše na dosah

Karta St. Anton Card umožňuje kombinovat cenově výhodné zážitky v horách s relaxací v zařízeních wellness. S kartou můžete bez problémů využít zdarma všechny otevřené lanovky i místní plavecký bazén. Tak si během dovolené užijete vyváženou kombinaci pohybových aktivit a klidné relaxace.

3hvězdičkový hotel Basur

Hotel Basur se nachází na klidném místě v centru obce s nádherným výhledem do Stanzerského údolí a na horský masiv Arlberg. Hotel je proslulý stylovým tyrolským interiérem, pohostinností a uvolněnou atmosférou.

Poloha a vzdálenosti

Centrum: přímo v centru obce Flirsch;
možnosti nakupování: Flirsch 50 m;
nádraží: St. Anton 12 km;
letiště: Innsbruck 50 km;
nadmořská výška místa: 1 157 m;
začátek června (cca 2.6.) – konec září: bezplatné jízdy turistickými autobusy do St. Antonu a zpět.

Všeobecné vybavení

Recepce; hotelová hala / lobby; vstupní hala: s otevřeným krbem; lounge; televizní místnost; historická selská jizba (stáří 500 let), salónek; Wi-Fi: zdarma; výtah; parkoviště: zdarma; restaurace; bar; terasa: terasa na opalování; lehátková louka; lehátka: zdarma na lehátkové louce.

Vybavení pokojů

Pro pokoje všech typů je k dispozici dětská postýlka jako přistýlka; koupelna nebo sprcha/WC; balkón/terasa: volitelně; telefon; satelitní televize.

Typy pokojů/apartmánů

1lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC/balkón, cca 12 m²;
2lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC, 18–20 m²;
2–3lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC/balkón, cca 22 m²;
2–4lůžkové 2pokojové rodinné ubytování, koupelna/sprcha/WC/balkón, 1 dětský pokoj s patrovou postelí a spojovacími dveřmi; max. 2 dospělí a 2 děti do 14 let; cca 27 m².

Poplatky na místě

Rekreační poplatek: 2,60 EUR na osobu/noc (od 15 let).

V ceně prostory pro fitness (posilovna) a wellness areál

Wellness areál: cca 200 m²; pro děti od 12 let. Parní lázeň; sauna; infračervená kabina; otevírací doba: 10:00–20:00 hod.

Za poplatek v prostorách pro fitness (posilovně) a ve wellness areálu

Solárium: za poplatek na místě; masáže: ceny dle informací na místě; možnost koupání v krytém bazénu, v přírodním koupališti nebo ve venkovních bazénech v okolí; otevírací doba: masáže po předchozí domluvě

Strava v ceně

Polopenze; koktejl na uvítanou; snídaně formou bufetu; salátový bufet: denně; vegetariánské menu: k dispozici na přání; večeře (3 chody): s možností výběru (k dispozici jsou také vegetariánská menu).

Zábava v ceně

Půjčovna jízdních kol: 1 x za pobyt možnost zapůjčení elektrokola pro dospělé na 4 hodiny; různé turistické výšlapy pro velké i malé návštěvníky (například výlet s piknikem, výlety za poznáním horských chat a luk aj.), pořádá místní turistický spolek; v hotelu zdarma obdržíte turistickou mapu; různorodý program s večerní zábavou 1 x týdně (například taneční nebo hudební večer); 1 x týdně koncert v místě; 20.06. –22.09. St. Anton Card: 1 den bezplatné jízdy lanovkou; 1 x bezplatná návštěva plaveckého bazénu aj. (změny jsou vyhrazeny).

Zábava za poplatek

Rozsáhlý aktivní program pro celou rodinu, zajišťuje místní pořadatel (například rafting pro děti a rodiny, canyoning atd.), ceny dle informací na místě.

Slevy na děti

Při pobytu se 2 plně platícími osobami ve 2–3lůžkovém pokoji činí platba za 1 dítě

 • do 9 let (včetně) 0 Kč
 • od 10 do 14 let (včetně)
  • 2 noci: 599 Kč
  • 3 noci: 899 Kč
  • 4 noci: 1 199 Kč
  • 5 nocí: 1 399 Kč
  • 7 nocí: 1 999 Kč
  • 10 nocí: 2 649 Kč
Při pobytu se 2 plně platícími osobami ve 2–3lůžkovém pokoji obdrží 1 dítě
 • od 15 do 17 let (včetně) slevu 40 %.

Děti

Dětská postýlka; dětská herna: různá herní zařízení (skluzavka); dětské menu; dětská vysoká židlička: v jídelně.

Dětská zařízení za poplatek

Několikrát týdně rozmanitý zábavní program pro děti zajišťovaný turistickým spolkem Stanzertal (například stavba přehradní hráze, malování, modelaření, piknik apod.) 4 EUR za dítě/den.

Domácí zvířata

Na vyžádání; zdarma.

Tip na léto

Od začátku června do konce září bezplatná doprava turistickými autobusy do St. Antonu a zpět; centrální výchozí bod pro výlety do těchto cílových míst: Innsbruck, Neuschwanstein, vysokohorská silnice Silvretta a Montafon; ledovec a středisko Kaunertal Gletscher, Walsertal, jižní Tyrolsko a Švýcarsko.

Další služby

Kreditní karty: bankomat / karta EC, MasterCard, Visa, American Express, Diners Club;
bezbariérový přístup: ne;
příjezd od: 13:00 hod.;
odjezd do: 11:00 hod.

Tuto cestu si lze rezervovat od 07.03.2019 00:00 hod. do 30.04.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.