Cíl Vaší dovolené: Rauris – turistický ráj v Alpách

Rakousko 3, 4 nebo 7 nocí ve 4hvězdičkovém hotelu, polopenze a poukaz v hodnotě 15 EUR na různé outdoorové aktivity (do 13.10.19)
Období zájezdu 19.05.2019 - 27.10.2019
na osobu namísto 6 699 od 4 949 Kč
Kód zájezdu: 9314578

Chcete-li si užít pobyt na čerstvém horském vzduchu, kochat se výhledy na křišťálově průzračná jezera a šťavnaté zelené louky, a přitom svou dovolenou strávit aktivně, je pro Vás rauriské údolí ideální destinací. Toto údolí tvoří pomyslné srdce národního parku Vysoké Taury a nabízí spoustu možností, takže Vaše dovolená bude zajímavá a rozmanitá. S poukazem X Fun Outdoor Rauris budou pro Vás všechny aktivity ještě snadnější. Více než 295 kilometrů značených turistických cest a nespočet horských chat – nad tím se každému příznivci turistiky rozbuší srdce radostí. A až budete chtít proložit aktivní pohyb klidnější činností, můžete zkusit štěstí při rýžování zlata. Ubytováni budete ve 4hvězdičkovém hotelu Ferienwelt Kristall, kde si po vydatné túře můžete dopřát relaxaci ve wellness areálu.

Scribble_Highlight.png

1 poukaz – 4 možné aktivity

Máte rádi akci a adrenalin v horském prostředí? Pak je poukaz zahrnutý v ceně tohoto pobytu určen právě pro Vás! Jediným „trápením“ je výběr z nabídky s ním spojené: protáhnout si tělo v lanovém centru uprostřed romanticky pohádkového lesa, nebo podniknout bláznivý sešup na sjezdové koloběžce? Vyzkoušet si jízdu do údolí přes kameny a kořeny na speciálním minivozítku zvaném „bockerl“, nebo si rovnou sami postavit vor a na něm pak vyplout na jezero? Je to jen a jen na Vás!

4hvězdičkový hotel Ferienwelt Kristall

Ferienwelt Kristall je útulný prázdninový hotel s moderním vybavením, který se nachází na klidném a slunném místě uprostřed národního parku Vysoké Taury. Jedná se o špičkové zařízení vedené s typickou rakouskou pohostinností a nádherným wellness areálem.

Poloha a vzdálenosti

Centrum: Rauris 400 m;
veřejný krytý bazén: Zell am See 24 km;
možnosti nakupování: Rauris 400 m;
nádraží: Taxenbach 10 km;
letiště: Salzburg 100 km;
ledovec: Kitzsteinhorn Kaprun 35 km;
nadmořská výška: 952 m;
lanovka: Rauriser Hochalmbahnen, Rauris 900 m;
přímo u příjezdu do Raurisu.

Všeobecné vybavení

Recepce: s hotelovým trezorem – zdarma; hotelová hala / lobby; salónek; Wi-Fi: zdarma; místnost na jízdní kola; 2 výtahy; parkoviště: zdarma; jídelna: jídelna; restaurace; bar: hotelový bar; kavárna; terasa; nekuřácký hotel; trezor: centrální trezor na recepci zdarma.

Vybavení pokojů

Pro pokoje všech typů je k dispozici dětská postýlka jako přistýlka; koupelna nebo sprcha/WC; vysoušeč vlasů; zapůjčení županu: za poplatek, platí se na místě; balkón/terasa; telefon; kabelová televize: s plochou obrazovkou; Wi-Fi: zdarma; nekuřácké pokoje.

Typy pokojů/apartmánů

2lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC/balkón, cca 20 m²;
2–3lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC/balkón, cca 20 m²;
2–4lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC/balkón, cca 24 m²;
1lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC/balkón, cca 18 m².

Poplatky na místě

Rekreační poplatek: v současné době cca 2 EUR na osobu/noc (od 15 let).

V ceně prostory pro fitness (posilovna) a wellness areál

Wellness areál: cca 800 m²; děti: pouze v doprovodu dospělé osoby. Krytý bazén, venkovní koupaliště: Děti: pouze v doprovodu dospělé osoby. Krytý bazén: s plaveckou propustí do vyhřívaného a zastřešeného venkovního bazénu, 72 m²; venkovní bazén: s plaveckou propustí do krytého bazénu; parní lázeň; sauna s kameny; multifunkční sauna; infračervená kabina; otevírací doba: denně 16:00–19:00 hod., krytý bazén: 07:00–19:00 hod.

Za poplatek v prostorách pro fitness (posilovně) a ve wellness areálu

Masáže: různé masáže – ceny dle informací na místě; tyrolská olejová lázeň s kameny, bublinková koupel s ozónem, bylinková koupel – ceny dle informací na místě; otevírací doba: otevřeno na vyžádání.

Strava v ceně

Polopenze; vydatná snídaně formou bufetu; salátový bufet; večeře (4 chody): menu dle výběru nebo bufet – dle volby šéfkuchaře (v den příjezdu není výběr menu možný); tematická večerní nabídka: 1 x týdně farmářský bufet, 1 x týdně večeře při svíčkách, 1 x týdně bufet s lahůdkami regionu Pinzgau, s aperitivem na uvítanou.

Zábava v ceně

1 x týdně přednáška s filmem („Rauris dříve a dnes“).

Slevy na děti

Při ubytování se 2 plně platícími osobami ve 2–3lůžkovém pokoji obdrží 1 dítě, nebo ve 2–4lůžkovém pokoji obdrží 1–2 děti následující slevu:

  • do 5 let včetně – 100 %,
  • od 6 let do 9 let včetně – 50 %,
  • od 10 let do 15 let včetně – 30 %.

Děti

V červenci a srpnu dětské menu.

Dětská zařízení za poplatek

Dětská postýlka: 10 EUR za noc.

Domácí zvířata

Po předchozí domluvě, za poplatek 15 EUR na den, platí se na místě, bez krmiva (vstup se zvířaty do jídelny a wellness areálu není povolen).

Další služby

Kreditní karty: bankomat / karta EC, MasterCard, Visa;
bezbariérový přístup: ne;
příjezd od: 15:00 hod.;
odjezd do: 10:00 hod.

Tuto cestu si lze rezervovat od 31.01.2019 00:00 hod. do 28.02.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.