Cíl Vaší dovolené: Westendorf – aktivní dovolená s vysokým faktorem pohody v Tyrolsku

1 rodina = 1 cena
Rakousko 3, 5 nebo 7 nocí v apartmánu, bez stravy
Období zájezdu 02.07.2019 - 21.09.2019
na pokoj namísto 6 799  od 5 999 Kč
Kód zájezdu: 9352391

Malá tyrolská obec Westendorf nabízí vše potřebné k dokonalé pohodě a klidu. A přitom to odtud není daleko do Kitzbühelu, oblíbeného letoviska mnoha celebrit a mezinárodní smetánky. Kde jinde si lépe užít dovolenou a odpočinek bez stresu, než v úchvatných Kitzbühelských Alpách? Během turistických výletů po malebném okolí Westendorfu načerpáte novou sílu a energii. Čekají tu na Vás zajímavé a jedinečné turistické trasy v celkové délce 200 km. Jedním z nejoblíbenějších cílů v regionu pro pěší turisty i cyklisty na horských kolech je jezero Kreuzjöchlsee. Těšte se z flóry a fauny v této krásné krajině – tady určitě přijdete na jiné myšlenky! Dokonalý odpočinek završíte v saunovém areálu apartmánového hotelu Carolin.

Scribble_Highlight.png

Apartmánový hotel Carolin

Hotel Carolin je vybudován v tyrolském stylu a má ideální centrální, a přitom klidnou polohu s výbornou infrastrukturou. Leží v bezprostřední blízkosti cyklotras a golfového hřiště.

Poloha a vzdálenosti

Centrum: Westendorf 100 m;
možnosti nakupování: Westendorf 100 m;
nádraží: Westendorf 1,5 km;
letiště: Innsbruck 90 km;
nadmořská výška místa: 800 m;
lanovka: Alpenrose-Gondelbahn Westendorf 200 m;
golfové hřiště: 500 m.

Všeobecné vybavení

Recepce; parkoviště: zdarma; terasa; lehátková louka; lehátka: na louce, zdarma; možnost využití pračky za poplatek 3 EUR za 1 prací cyklus.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka jako přistýlka ve všech typech pokojů možná; koupelna nebo sprcha/WC: samostatné WC; balkón/terasa: volitelně; rozkládací pohovka; telefon; satelitní televize; Wi-Fi: zdarma; trezor: zdarma; komfortně zařízené apartmány.

Vybavení apartmánů

Samostatná kuchyně nebo obytná/lůžková kuchyně s kompletním vybavením; elektrický nebo plynový sporák: elektrický sporák se 2 nebo 4 varnými plotýnkami; trouba: jen v 6lůžkovém 3pokojovém apartmánu; kávovar; jídelna: částečně; obývací pokoj / ložnice; 2lůžkový pokoj.

Typy pokojů/apartmánů

4lůžkový 2pokojový apartmán, koupelna/sprcha, samostatné WC, obývací kuchyně s možností přespávání pro 2 osoby, plně zařízená otevřená kuchyně se 2 varnými plotýnkami, kávovar, cca 40 m²;
6lůžkový 3pokojový apartmán, balkón nebo terasa, koupelna s vanou, samostatné WC, obývací/lůžková kuchyně s arkýřem, rozkládací pohovka pro 2 osoby, telefon, satelitní televize, kuchyně s jídelním stolem a 4 plotýnkami, trouba, kávovar, 2 dvoulůžkové pokoje (jeden se 2 samostatnými postelemi), cca 70 m²;
5lůžkový 2pokojový apartmán, balkón, koupelna/sprcha, samostatné WC, velký obývací pokoj / ložnice s možností spaní 2 osob, dvoulůžkový pokoj, kuchyně se 4 plotýnkami, kávovar, jídelní kout, cca 55 m².

V ceně apartmánů

Elektřina; voda; ložní prádlo: výměna 1 x týdně; topení; kauce: žádná.

Poplatky na místě

Osušky nejsou k dispozici, přivezte si prosím vlastní; úklid na konci pobytu: 45 EUR za 4lůžkový 2pokojový apartmán, 55 EUR za 6lůžkový 3pokojový apartmán, 50 EUR za 5lůžkový 2pokojový apartmán; utěrky, prostírání: není k dispozici – přivezte si prosím vlastní; rekreační poplatek: 2 EUR na osobu/noc (od 15 let).

V ceně prostory pro fitness a wellness areál

Saunový areál: cca 120 m²; biosauna; infračervená kabina; odpočívárna; zážitková sprcha; otevírací doba: na vyžádání.

Za poplatek v prostorách pro fitness a ve wellness areálu

Solárium; otevírací doba: na vyžádání.

Strava v ceně

Bez stravy.

Strava za poplatek

Čerstvé pečivo: lze objednat na přání, platí se na místě.

Zábava v ceně

Stolní tenis.

Děti

Dětská postýlka.

Domácí zvířata

Domácí zvířata nejsou povolena.

Další služby

Kreditní karty: ne;
bezbariérový přístup: ne;
příjezd od: 14:00–19:00 hod.;
uvolnění pokoje do: 10:00 hod.;
vrácení klíčů: v budově.

Tuto cestu si lze rezervovat od 23.05.2019 00:00 hod. do 30.06.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.