Cíl Vaší dovolené: Pohádkové České Budějovice

Česká republika 2 noci ve 4hvězdičkovém hotelu třídy Superior, ubytování se snídaní, 1 x menu o 3 chodech, prohlídka pivovaru Budějovický Budvar, v ceně 1 sklenice piva
Období zájezdu 10.05.2019 - 01.07.2019
na osobu od 3 549 Kč
Kód zájezdu: 9327700

Pohádková architektura, vynikající chuť legendárních piv a bezpočet starožitnictví, které přímo vybízejí k nalezení nějakého vkusného pokladu do domácnosti: to je jen malý výčet předností, jimiž se pyšní malebná jihočeská metropole České Budějovice. Největší město jižních Čech se po celém světě proslavilo zejména svým pivovarnickým uměním, jehož kořeny sahají až do 13. století. Velké náměstí je lemováno pestrými měšťanskými domy s typickým podloubím a za nimi se nad střechami vypíná Černá věž. Návštěvníci, kteří obětují trochu tělesné námahy a vystoupají 72 metrů na její vrchol, jsou odměněni úchvatným pohledem na historické městské jádro. Obzvlášť romantické jsou Budějovice v prosinci, kdy se můžete zahřát svařeným vínem na vánočních trzích na hlavním náměstí. Své brány Vám také otevře místní pivovar Budějovický Budvar. Zde na Vás čeká prohlídka s ochutnávkou, jež Vám zlatavý mok přiblíží na mnoho dalších, dosud nepoznaných způsobů. Klid a odpočinek se dostaví ve 4hvězdičkovém hotelu třídy Superior Grand Hotel Zvon, kde si večer vychutnáte menu o třech chodech.

Scribble_Highlight.png

Tajemství budějovického piva

Zažijte a poznejte historii a tajemství budějovického moku. Díky spojení dlouholeté tradice s nejmodernější technikou je pivo Budvar považováno za jedno z nejkvalitnějších na světě. Během exkurze budete obklopeni vůní výtečného moravského sladu a žateckého chmele. Z nejlepších domácích surovin, čiré přírodní vody z hloubky 300 metrů a z prvotřídních pivovarských kvasnic zde vzniká lahodné pivo.

4hvězdičkový hotel Grand Hotel Zvon

Grand Hotel Zvon má tradiční architekturu s moderními prvky. Nachází se přímo na hlavním budějovickém náměstí, které je jedním z největších a nejhezčích v České republice. Budějovice jsou ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí: například na zámek Hluboká, do vesničky Holašovice, které vypadají jako z pohádkové knížky a jsou na seznamu světového kulturní dědictví UNESCO, nebo do Českého Krumlova (taktéž na seznamu UNESCO), malebného starého města na Vltavě a druhého největšího zámeckého komplexu v Čechách.

Poloha a vzdálenosti

Přímo v centru: poloha přímo na centrálním náměstí Českých Budějovic;
obchod s potravinami: České Budějovice 200 m;
možnosti nakupování: České Budějovice;
nádraží: České Budějovice 700 m;
letiště: Praha – Ruzyně 150 km.

Všeobecné vybavení

Recepce; vstupní prostor; hotelová hala / lobby; pivnice Zvon – Pilsner Urquell Original Restaurant; internetový koutek: zdarma; Wi-Fi: zdarma; výtah; parkoviště: za poplatek 468 Kč/den, platí se na místě; restaurace; bar; nekuřácká podlaží; servis praní/žehlení; kadeřnictví; salón krásy; obchod se suvenýry; služba na cestovní lístky.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka jako přistýlka ve všech typech pokojů možná; koupelna/WC; vysoušeč vlasů; župan k zapůjčení: zdarma; vytápění; sedací kout; minibar: za poplatek na místě; rádio; telefon; satelitní televize; připojení k internetu: kabelové, zdarma; trezor: zdarma; nekuřácká podlaží.

Typy pokojů/apartmánů

1–2lůžkové pokoje, koupelna/WC, jedna osoba nebo jedna osoba s dítětem, cca 20 m²;
2–3lůžkové pokoje s koupelnou/WC; Comfort, cca 20 m².

Za poplatek v prostorách pro fitness (posilovně) a ve wellness areálu

Masáže.

Strava v ceně

Snídaně; snídaně formou bufetu: studené a teplé pokrmy z biofarem v regionu; 1 x na osobu/pobyt večeře o 3 chodech s bioprodukty.

Strava za poplatek

Malé polední občerstvení; oběd; odpolední svačina; výběr z různých nápojů.

Zábava v ceně

1 x na osobu/pobyt prohlídka pivovaru Budějovický Budvar, v ceně 1 sklenice piva (čas prohlídky po domluvě na hotelové recepci; ve vzdálenosti cca 2,5 km – vlastní dopravou).

Pevná cena za děti

Při ubytování se 2 plně platícími osobami ve 2–3lůžkovém pokoji nebo s 1 plně platící osobou v 1–2lůžkovém pokoji činí platba za 1 dítě

  • do 3 let (včetně): 299 Kč,
  • od 4 let do 12 let (včetně): 649 Kč,
  • od 13 do 17 let (včetně): 1 299 Kč.

Děti

Dětská postýlka; dětské menu: na vyžádání; dětská vysoká židlička.

Domácí zvířata

Za poplatek cca 520 Kč za zvíře/noc, platí se na místě, bez krmiva.

Další služby

Kreditní karty: bankomat / karta EC, MasterCard, Visa, American Express, Diners Club;
bezbariérový přístup: ano;
příjezd od: 14:00 hod.;
odjezd do: 12:00 hod.

Tuto cestu si lze rezervovat od 07.03.2019 00:00 hod. do 18.04.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.