Megazábava ve vodě na okraji Prahy

Děti do 5 let včetně cestují zdarma
Česká republika 1, 2 nebo 3 noci ve 4hvězdičkovém hotelu v Praze-Čestlicích, ubytování se snídaní, denně volný vstup do aquaparku Aquapalace
Období zájezdu 17.06.2019 - 01.11.2019
na osobu namísto 2 149  od 1 449 Kč
Kód zájezdu: 9332731

Příznivci vodního živlu, připravte se na nové dimenze: tento aquapark je s plochou více než 9 000 m² největším zastřešeným vodním parkem ve střední Evropě. Tady zažijete opravdu všechno: nekonečnou jízdu na toboganech, pádlování v divokém proudu, rychlé točení se ve spirále... a až Vás s sebou strhne a ponese dravý proud, hladina adrenalinu Vám potvrdí: jste praví odvážlivci na správném místě! Přátelé fantazie určitě navštíví Palác pokladů, kde na ně čeká pirátská loď a fantastické mořské vlny na cestě za pokladem. Ale i míst pro naprosto poklidný odpočinek se tu najde dost. A co si pak vyrazit i do historického jádra Prahy? Dostaveníčko na Vltavě má vždy romantický náboj! Ubytováni budete „přímo u pramene“, ve 4hvězdičkovém hotelu Aquapalace Hotel Prague – vodní radosti budete mít tedy hned na dosah ruky.

Scribble_Highlight.png

Aquapark v Praze

Čeká zde na Vás plocha přes 9 000 m² a naprosto dokonalé vodní vyžití! Ta nejlepší zábava je zaručena: v Paláci dobrodružství se můžete svézt na vodních sáňkách, klouzat se po toboganech a nechat se unášet proudící divokou řekou! V Paláci pokladů se můžete vydat na dobrodružné hledání zlaťáků a drahokamů, a v Paláci relaxu prostě jen tak uvolněně lenošit.

4hvězdičkový Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel se nachází mimo vlastní Prahu a spojovacím tunelem je propojen přímo s aquaparkem. V restauraci se můžete spolehnout na osvědčenou mezinárodní kuchyni a na baru si jistě vyberete z mnoha druhů vín, koktejlů a nealkoholických nápojů. Vzhledem k nábytku v přírodním stylu a klidným barvám v interiéru pokoje si zde užijete uvolněnou atmosféru a útulnost, z níž načerpáte odpočinek a novou energii.

Poloha a vzdálenosti

Centrum: Praha 14 km;
Aquapalace: aquapark průchodem přímo propojený s hotelem, 100 m;
obchod s potravinami: Čestlice 300 m;
možnosti nakupování: Čestlice 100 m;
nádraží: Praha hlavní nádraží 14 km;
zastávka autobusu: Aquapalace Čestlice 200 m;
metro: Opatov, Praha 5 km;
letiště: Praha – Ruzyně 34 km.

Všeobecné vybavení

Recepce; zavazadlová služba; vstupní prostor; hotelová hala / lobby; výtah; parkoviště: za poplatek na místě, cca 50 Kč za auto/noc; ve vzdálenosti 100 m od hotelu; garáže: za poplatek na místě; cca 260 Kč za auto/noc; snídaňová jídelna; jídelna; restaurace; bar; terasa; nekuřácká podlaží.

Vybavení pokojů

Koupelna nebo sprcha/WC; vysoušeč vlasů; možnost zapůjčení županu: zdarma, jen pro dospělé; balkón/terasa: částečně; klimatizace; minibar: za poplatek na místě; rádio; telefon; kabelová televize; satelitní televize; Wi-Fi: zdarma; nekuřácká podlaží; možnost vlastní přípravy kávy a čaje.

Typy pokojů/apartmánů

2–3lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC; Superior; přehrávač DVD; trezor; cca 30 m²;
4lůžkový pokoj, koupelna/sprcha, WC, Deluxe; rodinný pokoj; 3. a 4. osoba na patrové posteli; min./max. 2 dospělí a 2 děti do 14 let včetně; cca 33 m²;
1lůžkový pokoj s koupelnou/sprchou/WC; cca 30 m².

V ceně prostory pro fitness (posilovna) a wellness areál

Největší aquapark ve střední Evropě s krytými i venkovními bazény očekává hosty ve třech různých palácích („světech“): Paláci dobrodružství (divoká řeka, vodní tobogány), Paláci relaxu (vířivky, masážní lavice) a Paláci pokladů (četné atrakce pro děti) – pro děti od 0 roků, pouze v doprovodu dospělé osoby; otevírací doba: Vodní svět: v den příjezdu 14:00–22:00 hod., jinak 10:00–22:00 hod., včetně dne odjezdu.

Za poplatek v prostorách pro fitness (posilovně) a ve wellness areálu

Parní lázeň; sauna; finská sauna; biosauna; sanárium; infračervená kabina; odpočívárna; solárium; kosmetické centrum; masáže.

Strava v ceně

Snídaně; snídaně formou bufetu.

Zábava v ceně

Prostory pro fitness (posilovna).

Zábava za poplatek

Minigolf.

Slevy na děti

Při ubytování se 2 plně platícími osobami ve 2–3lůžkovém pokoji obdrží 1 dítě

  • do 5 let (včetně) slevu 100 %,
  • od 6 do 12 let (včetně) slevu 65 %.

Při ubytování se 2 plně platícími osobami ve 4lůžkovém pokoji obdrží 2 děti
  • do 5 let (včetně) slevu 100 %,
  • od 6 do 12 let (včetně) slevu 75 %,
  • od 13 do 14 let (včetně) slevu 70 %.

Děti

Dětská postýlka: ve 4lůžkovém pokoji není možná; pokoje s propojovacími dveřmi; dětská herna; dětské menu; dětská vysoká židlička; hlídání dětí: v aquaparku zdarma; v hotelu za poplatek; v době svátků (Vánoce, Velikonoce) tematické workshopy pro celou rodinu.

Domácí zvířata

Za poplatek cca 260 Kč za zvíře/noc, platí se na místě, bez krmiva.

Další služby

Kreditní karty: bankomat / karta EC, MasterCard, Visa, American Express, Diners Club;
bezbariérový přístup: ano; 3 pokoje;
příjezd od: 14:00 hod.;
odjezd do: 12:00 hod.

Tuto cestu si lze rezervovat od 21.03.2019 00:00 hod. do 02.05.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.