Cíl Vaší dovolené: Banjole-Pula – v objetí moře

Chorvatsko 3, 5, 7 nebo 14 nocí ve 3hvězdičkovém hotelu, polopenze plus
Období zájezdu 20.04.2019 - 12.10.2019
na osobu od 2 849 Kč
Kód zájezdu: 9318872

Na členitém pobřeží v délce 80 km s mnoha zátokami se nachází mnoho malebných míst. Jedním z nich je rybářská víska Banjole. I její břehy, jako ostatně břehy celé chorvatské riviéry, omývají vlny tyrkysového Jaderského moře. Z každého místa na tomto úzkém pruhu pobřeží můžete hledět do třpytivých modrých dálav. Skutečné kouzlo však přijde ve chvíli, kdy se sami ponoříte do vln – ať už si chcete jen tak zaplavat, nebo se potápět a zkoumat život pod hladinou. Zážitek z pobytu v této oblasti ještě umocňuje bohatá flóra a fauna. Na jedné straně divoká, téměř nedotčená příroda, na straně druhé komfortní ubytování s bohatou nabídkou – tahle kombinace představuje ideální podmínky nádherné dovolené. Dokonalý odpočinek najdete ve 3hvězdičkovém hotelovém resortu Centinera.

3hvězdičkový resort Centinera

Hotelový resort Centinera se nachází cca 6 km jižně od Puly v obci Banjole, která se rozkládá podél zátoky Centinera mezi výběžky Bumbište a Indije, a je obklopen stoletým borovým hájem. Zařízení disponuje 4 budovami s celkem 151 pokoji, krytým bazénem (s mořskou vodou), restaurací a plážovým areálem „Uvala“ s terasou. Resort nabízí širokou paletu doplňkových služeb a možností sportovního vyžití.

Poloha a vzdálenosti

Centrum: Pula 6 km;
obchod s potravinami: Banjole 1,5 km;
možnosti nakupování: Pula 6 km;
vlakové nádraží: Pula 6 km;
autobusová zastávka: Pula 6 km;
letiště: Pula 8 km;
přístav: Pula 6 km;
přímo u moře na štěrkové/betonové/skalnaté pláži.

Všeobecné vybavení

Recepce; přijímací prostor; hotelová hala / lobby; lounge; salónek; Wi-Fi: za poplatek na místě: cca 7 EUR na pobyt; místnost na jízdní kola; parkoviště: za poplatek na místě: 1 EUR na osobní auto; restaurace; bar; kavárna; terasa; nekuřácká budova; lehátková zóna; slunečníky: za poplatek na místě, 5 EUR / den; lehátka: za poplatek na místě 5 EUR / den.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka jako přistýlka ve všech typech pokojů možná: kromě 2- a 3lůžkových pokojů; sprcha/WC; vysoušeč vlasů; balkón/terasa; klimatizace; topení; rozkládací pohovka; minibar: za poplatek na místě; telefon; satelitní televize; Wi-Fi: za poplatek na místě: 7 EUR na pobyt; nekuřácká budova.

Typy pokojů/apartmánů

2lůžkový pokoj, sprcha/WC; Standard A; postranní výhled na moře; cca 20 m²;
2–3lůžkový pokoj, sprcha/WC; Standard A; postranní výhled na moře; max. 2 dospělí a 1 dítě do 14 let včetně; cca 20 m²;
2–3lůžkový pokoj, sprcha/WC/balkón; Standard B; přistýlka; postranní výhled na moře; max. 2 dospělí a 1 dítě do 14 let včetně; cca 25 m²;
2–4lůžkový pokoj, sprcha/WC/balkón; Standard B; přistýlky nebo spací křesla; postranní výhled na moře; max. 2 dospělí a 2 děti do 14 let včetně; cca 25 m²;
4lůžkové 2pokojové rodinné ubytování, sprcha/WC/balkón; Family; 2 vedle sebe ležící dvoulůžkové pokoje se spojovacími dveřmi; společná koupelna; postranní výhled na moře; min. 2 dospělí a 2 děti do 11 let včetně; max. 4 osoby; cca 30 m².

Poplatky na místě

Rekreační poplatek: cca 1,10–1,30 EUR za osobu/noc, děti od 12 let do 17 let včetně 0,55–0,65 EUR za dítě/noc (v závislosti na sezónním období).

V ceně prostory pro fitness (posilovna) a wellness areál

Krytý bazén: mořská voda 18 x 12 m; (v období 02.06. –15.09. zavřeno).

Za poplatek v prostorách pro fitness (posilovně) a ve wellness areálu

Masáže: nutno nahlásit předem.

Strava v ceně

Polopenze plus; snídaně formou bufetu; večeře formou bufetu; nápoje k večeři: víno, voda, pivo a nealko z nápojových automatů.

Zábava v ceně

Stolní tenis; zábavní program – dle informací na místě (kromě sobot; 09.06. –13.09.)

Zábava za poplatek

Tenis; možnost zapůjčení jízdního kola; v blízkosti aquapark.

Slevy na děti

Při ubytování 2 plně platících osob ve 2–3lůžkovém pokoji obdrží 1 dítě nebo ve 2–4lůžkovém pokoji obdrží 1–2 děti nebo v rodinném ubytování obdrží 2 děti následující slevu:

  • do 6 let včetně 100 %,
  • od 7 let do 14 let včetně 50 %.

Děti

Dětská postýlka: nutno nahlásit předem; dětské hřiště; dětská vysoká židlička; dětský klub: zábavní program od 09.06. do 13.09.; kromě sobot; dle informací na místě.

Domácí zvířata

Domácí zvířata nejsou povolena.

Další služby

Kreditní karty: bankomat / karta EC, MasterCard, Visa, Diners Club;
bezbariérový přístup: ne;
příjezd od: 15:00 hod.;
odjezd do: 10:00 hod.;
předání klíčů: na centrální recepci přímo v resortu.

Tuto cestu si lze rezervovat od 07.02.2019 00:00 hod. do 29.03.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.