Cíl Vaší dovolené: Zářivé barvy na ostrově Ugljan

1 rodina = 1 cena
Chorvatsko 3, 4 nebo 7 nocí v apartmánu, bez stravy, Kukljica
Období zájezdu 20.05.2019 - 06.10.2019
na jednotku od 5 199 Kč
Kód zájezdu: 9318938

Na ultramarínovém nebi se třpytí sluneční kotouč a předvádí kouzelné kejkle s odlesky na mořské hladině. Nasajte kreativní energii proudící z nádherné přírody ostrova Ugljan. Malá středomořská obec Kukljica se nachází na jihovýchodním cípu ostrova a svým návštěvníkům nabízí klid, pohodové životní tempo a opravdovou nádheru. Už několik let se toto místo spojované s mořem, námořní plavbou a rybolovem těší mezi turisty velké oblibě. Za vidění rozhodně stojí historické jádro se starobylými budovami a přirozeným přístavištěm s rybářskými bárkami – tady se Vaše snění stane skutečností. V útulném apartmánu v rekreačním zařízení Zelena Punta se můžete kochat západy slunce na ostrově a nechat svou mysl toulat krajinami fantazie.

Rekreační zařízení Zelena Punta

Rekreační apartmánové zařízení na poloostrově Zelena Punta se nachází uprostřed piniového hájku v blízkosti pláže a svým hostům nabízí moderně zařízené apartmány. Na pláži, kam je to odsud nanejvýš 150 metrů, najdete terasy s lehátky, oblázkovou zónu a plážové sprchy. Není zde žádný průchozí provoz, takže místo je ideální pro rodiny s dětmi.

Všeobecné vybavení

Recepce; Wi-Fi: zdarma; místnost na jízdní kola; parkoviště: zdarma; dle dostupnosti; restaurace; bar; kavárna; terasa; křesla na opalování: za poplatek na pláži.

Vybavení pokojů

Koupelna/sprcha/WC; vysoušeč vlasů; balkón/terasa; klimatizace: zdarma; rozkládací pohovka; telefon; satelitní televize; Wi-Fi: zdarma; trezor: zdarma; nekuřácká budova.

Vybavení apartmánů

Kuchyňský kout; elektrický/plynový sporák; mikrovlnná trouba; jídelní kout; obývací pokoj /´ ložnice: TYP A a B; extra obývací pokoj: TYP C; 2lůžkový pokoj; lednička.

Typy pokojů/apartmánů

3lůžkový 2pokojový apartmán; TYP A, ložnice s dvojlůžkem; obývací pokoj / ložnice s kuchyňským a jídelním koutem, rozkládací pohovka pro 1 osobu, koupelna s vanou nebo sprchou / WC, balkón nebo terasa, max. 2 dospělí a 1 dítě do 13 let včetně; cca 32 m²;
4lůžkový 2pokojový apartmán; balkón; TYP B, ložnice s dvojlůžkem, obývací pokoj / ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský a jídelní kout, koupelna s vanou nebo sprchou / WC, balkón nebo terasa, max. 2 dospělí a 2 děti do 13 let včetně; cca 40–45 m²;
5lůžkový 3pokojový apartmán, balkón: TYP C; ložnice s dvojlůžkem, obývací pokoj / ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyně s jídelním koutem a spacím křeslem pro 1 dítě, koupelna s vanou nebo sprchou / WC, balkón nebo terasa, max. 2 dospělí a 3 děti o 13 let včetně; cca 50 m².

V ceně apartmánů

Elektřina; voda; ručníky: výměna 1 x týdně; úklid na konci pobytu; ložní prádlo: výměna 1 x týdně; topení; utěrky, prostírání: výměna 1 x týdně; kauce.

Poplatky na místě

Rekreační poplatek: 1,33 EUR na osobu/noc, děti od 12 do 17 let včetně 0,66 EUR za dítě/noc.

Strava v ceně

Bez stravy.

Zábava za poplatek

Tenis; stolní tenis; půjčovna jízdních kol; minigolf; potápění; surfování; plážový volejbal; fotbal; basketbal.

Děti

Dětská postýlka: na vyžádání.

Domácí zvířata

1 zvíře do 20 kg na pokoj, za poplatek cca 15 EUR na den (platí se na místě), bez krmiva.

Další služby

Kreditní karty: ne,
bezbariérový přístup: ne;
příjezd od: 14:00 hod.;
odjezd do 09:00 hod.

Tuto cestu si lze rezervovat od 07.02.2019 00:00 hod. do 29.03.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.