Načerpání sluneční energie na Istrii

3. –5. osoba má ubytování zdarma
Chorvatsko 3, 4, 5 nebo 7 nocí v apartmánu v Medulinu, bez stravy
Období zájezdu 06.07.2019 - 28.09.2019
na osobu namísto 2 849 od 1 599 Kč
Kód zájezdu: 9347554

Městečko Medulin se nachází v jižním cípu Istrijského poloostrova. Někdejší rybářská osada leží na nádherném členitém pobřeží, obklopeném pásem malých ostrůvků. V současnosti má podobu moderního turistického střediska se špičkovou infrastrukturou a širokou řadou možností pro volnočasové aktivity. Okolí je ideální pro cyklovyjížďky, turistiku či vyjížďky na koni. Vychutnáte si tu místní kuchyni, jež zahrnuje například krabí salát, černé rizoto, rybí polévku „brodetto“, istrijský pršut, těstoviny „fuži“ s telecím ragú nebo speciality z lanýžů. Toužíte po dobrodružství? S místními rybáři můžete vyjet na lov ryb k ostrovům Ceja, Levan nebo Bodulaš! Milovníci potápění se budou nořit do pestrého světa pod hladinou. A určitě si nenecháte ujít ani větrné mlýny či zachovalé pozůstatky z doby starověkého Říma na poloostrově Vižula. Po aktivním dni na pláži u moře nebo v okolí si odpočinete ve svém dočasném útočišti, které Vám poskytne apartmán v rekreačním resortu ARENA Kažela. Tady si můžete podle chuti a kondice zaplavat ve venkovním bazénu.

Apartmány v rekreačním resortu ARENA Kažela

Kemp ARENA KAŽELA se nachází 3 km od Medulinu a přibližně 10 km od Puly. V areálu zařízení najdete restaurace, různé obchody (například obchod se suvenýry či supermarket), centrum první pomoci a také venkovní bazény.

Poloha a vzdálenosti

Centrum: Medulin 3 km, Pula 10 km;
obchod s potravinami: v kempu, podle místa ubytování ve vzdálenosti cca 200 a 500 m;
možnosti nakupování: Pula 10 km;
vlakové nádraží: Pula 10 km;
letiště: Pula 10 km;
moře: poloha přímo u moře, 100 až 250 m ke kamenité/oblázkové/betonové pláži.

Všeobecné vybavení

Centrální recepce v areálu ARENA KAŽELA; úschovna zavazadel; Wi-Fi: zdarma; parkoviště: zdarma; dle dostupnosti; restaurace à la carte; pizzerie; bar; kavárna; snack bar na pláži; terasa; lehátková louka; zapůjčení slunečníků: u bazénu i na pláži za poplatek; zapůjčení lehátek: u bazénu i na pláži za poplatek.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka jako přistýlka NENÍ možná; sprcha/WC; balkón/terasa; klimatizace: za poplatek na místě 5 EUR/den; rozkládací pohovka: v obývacím prostoru; satelitní televize; trezor: za poplatek na místě, na centrální recepci; nekuřácké prostory: kouření je povoleno pouze mimo apartmány.

Vybavení apartmánů

Kuchyňka; elektrický/plynový vařič; kávovar; jídelní kout; obývací/spací prostor; 2lůžkový pokoj; lednička.

Typy pokojů/apartmánů

3lůžkový 2pokojový apartmán; typ A2–3; ložnice s manželskou postelí a přistýlkou; kompletně vybavená kuchyně s jídelním koutem; koupelna/sprcha/WC; balkón nebo terasa; cca 28 m²;
5lůžkový 3pokojový apartmán; typ A4–5; 2 ložnice s manželskými postelemi, obývací/spací prostor s pohovkou na spaní pro 1 osobu a kompletně vybavená kuchyně s jídelním koutem; koupelna/sprcha/WC; balkón nebo terasa; cca 46 m².

V ceně apartmánů

Rekreační poplatek: v současnosti nepodléhá žádnému rekreačnímu poplatku; pokud by obec v blízké době zavedla nařízení o rekreačních poplatcích, pak by jej hosté platili na místě. Elektřina; voda; ručníky: výměna ručníků 1 x týdně; úklid na konci pobytu; ložní prádlo: výměna 1 x týdně; kauce: žádná.

V ceně prostory pro fitness a wellness areál

Venkovní bazén: Activity Pool s dětským brouzdalištěm (závisí na počasí a sezónním období), otevřeno cca od konce května do konce září, cca 600 m².

Strava v ceně

Bez stravy.

Zábava v ceně

V letních měsících: „ARENA ACTIVITIES A²“; sportovní a zábavní program pro velké i malé & návštěvníky; dětské dílny; sportovní program; tematické hry pro děti; taneční program aj., dle informací na místě.

Zábava za poplatek

Tenisové kurty; půjčovna jízdních kol: dle dostupnosti; hřiště na házenou; fotbal; volejbal; minigolf; potápěčské centrum; různé druhy vodních sportů.

Děti

Dětská herna; dětské hřiště; v letních měsících (informace k dispozici na místě): „ARENA ACTIVITIES A²“; sportovní a zábavní program pro velké i malé & návštěvníky; dětské dílny, sportovní program, tematické hry pro děti, taneční program aj.

Domácí zvířata

Na vyžádání předem, za poplatek 10 EUR na den, platí se na místě, bez krmiva.

Další služby

Kreditní karty: MasterCard, Visa, American Express, Diners Club;
bezbariérový přístup: ne;
příjezd od: 16:00 hod.;
odjezd do: 10:00 hod.;
předání klíčů: na centrální recepci v areálu ARENA Kažela.

Tuto cestu si lze rezervovat od 09.05.2019 00:00 hod. do 27.06.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.