Cíl Vaší dovolené: Letní pohoda v Novigradu

Chorvatsko 4, 5, 7, 10, nebo 14 nocí ve 4hvězdičkovém zařízení Holiday Camp, bez stravy
Období zájezdu 22.03.2019 - 03.11.2019
na osobu od 2 499 Kč
Kód zájezdu: 9299424

Novigrad leží na západě istrijského poloostrova. Užijte si jedinečných přírodních scenérií, pamětihodností i tradiční pohostinnosti! Riviéra u města Novigrad nabízí na snadno přístupném pobřeží kamenité a oblázkové pláže. Ty jsou ideální k působivým procházkám i k nezapomenutelným zážitkům při koupání. Historické městské centrum včetně zachovaných středověkých městských hradeb se nachází na malém ostrůvku. Při toulkách městem určitě propadnete jeho kouzlu s malebnou směsicí různých kulturních epoch. Vaše 4hvězdičkové ubytovací zařízení AMINESS SIRENA Holiday Homes Campsite Sirena leží přímo u moře. Terasa Vašeho mobilního domku je ideálním místem na opalování. Na čisté pláži se osvěžíte a v komfortním ubytovacím zařízení si nádherně odpočinete.

4hvězdičkové ubytovací zařízení AMINESS SIRENA Holiday Homes Campsite Sirena

Prázdninové domky v kempu Aminess Sirena Campsite v Novigradu se nacházejí přímo na mořském pobřeží. Plážová promenáda vede odsud až do historického centra Novigradu.

Poloha a vzdálenosti

Centrum: Novigrad 800 m;
obchod s potravinami: Novigrad 500 m;
možnosti nakupování: Novigrad 800 m;
nádraží: Koper (Slovinsko) 40 km;
letiště: Terst (Itálie) 105 km;
pláž: skalnatá a betonová pláž Novigrad 150 m.

Všeobecné vybavení

Recepce; Wi-Fi: zdarma; parkoviště: zdarma dle dostupnosti; plážová restaurace; plážový bar; kavárna; obchod s rychlým oblečením a nápoji; terasa; zahrada; lehátková zóna; plážový servis: za poplatek na místě.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka jako přistýlka NENÍ možná; sprcha/WC; vysoušeč vlasů; balkón/terasa; klimatizace: zdarma, chlazení/vytápění; satelitní televize; Wi-Fi: zdarma; trezor: v budově Holiday Home Premium; kouření je povoleno pouze mimo prostory domků Holiday Homes.

Vybavení apartmánů

Kuchyňská linka; plynová trouba; jídelní kout; obývací pokoj / ložnice s rozkládacím křeslem pro 5. osobu; 2lůžkový pokoj: 2 malé 2lůžkové pokoje; lednička: s mrazničkou; klimatizace s chlazením/vytápěním.

Typy pokojů/apartmánů

5lůžkový 3pokojový domek Holiday Home, terasa, HOLIDAY HOME CLASSIC, 2 2lůžkové pokoje, 5. lůžko je výklopná lavice jídelní rohové soupravy, 1 koupelna se sprchou a WC, terasa vybavená nábytkem, cca 24 m²;
6lůžkový a 3pokojový domek Holiday Home, balkón, Extra, HOLIDAY HOME PREMIUM, 2 2lůžkové pokoje, 5. a 6. lůžko je výklopná lavice jídelní rohové soupravy, 2 koupelny, každá se sprchou a WC, terasa vybavená nábytkem, vysoušeč vlasů; trezor; kávovar; mikrovlnná trouba; varná konvice; lehátka u společného bazénu (celkem 2 bazény se sladkou vodou, každý 24 m²), cca 32 m².

V ceně apartmánů

Elektřina; voda; ručníky: výměna každé 3 dny; povlečení: výměna 1 x týdně; utěrky, prostírání: základní vybavení; nádobí k dispozici; klimatizace: chlazení/vytápění.

za poplatek na místě

Povinný úklid na konci pobytu: 30 EUR za mobilní domek / pobyt; kauce: 100 EUR za jednotku/pobyt; rekreační poplatek: cca 1,15 EUR za osobu/noc, děti a mládež od 12 do 17 let včetně 0,60 EUR za osobu/noc; výměna prádla na vyžádání možná: 10 EUR za sadu utěrek do kuchyně; 15 EUR za sadu ložního prádla.

V ceně prostory pro fitness (posilovna) a wellness areál

Krytý bazén, venkovní koupaliště: pro děti od 0 let. Pouze v doprovodu dospělé osoby. Venkovní koupaliště: u moře nebo na pláži 1 bazén Infinity s mořskou vodou 35 x 13 m a dětský bazén 10 x 10 m; jen pro domky PREMIUM Holiday Home – v kempu celkem 4 bazény se sladkou vodou, každý 24 m².

za poplatek v prostorách pro fitness (posilovně) a ve wellness areálu

Wellness areál: cca 2 500 m², nachází se v hotelu Aminess Maestral ve vzdálenosti cca 400 m; povoleno dětem od 14 let. Krytý bazén: v hotelu Maestral ve vzdálenosti cca 400 m, cca 25 x 12 m (mořská voda, vyhřívaný bazén s integrovanou vířivkou); sportovní centrum – 17 písčitých tenisových hřišť, 2 fotbalová hřiště, basketbalové hřiště, plážový volejbal, minigolf, šlapadla, akvapark; kajaky. Ceny dle ceníku na místě; otevírací doba: informace k dispozici na místě.

Strava v ceně

Bez stravy.

Zábava v ceně

Zábavní zóna „Punto Mare“ Fun & Beach s barem a celodenním animačním programem – dle informací na místě (ve vzdálenosti 300 m od kempu).

zábava za poplatek

Prostory pro fitness: ve vedlejší budově hotelu Aminess Maestral; minigolf; tenis; půjčovna kol.

Děti

Hlídání dětí: Miniklub pro děti od 4 let do 11 let včetně, hlídání dětí v závislosti na sezóně (v létě) a počtu dětí, dle informací na místě.

Domácí zvířata

Na vyžádání; za poplatek na místě 10 EUR za zvíře/den, bez krmiva (POUZE v domcích Holiday Home CLASSIC).

Další služby

Kreditní karty: MasterCard, Visa, American Express, Diners Club;
bezbariérový přístup: ne;
příjezd od: 14:00 hod.;
odjezd do: 10:00 hod.;
odevzdání klíčů: probíhá na centrální recepci u vstupu do kempu.

Tuto cestu si lze rezervovat od 13.12.2018 00:00 hod. do 31.01.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.