Cíl Vaší dovolené: Rabac – perla Kvarnerského zálivu

Chorvatsko 3, 5, 7, 10 nebo 14 nocí ve 4hvězdičkovém hotelu, all inclusive light nebo polopenze plus
Období zájezdu 16.03.2019 - 02.11.2019
na osobu od 2 599 Kč
Kód zájezdu: 9299485

Navštivte Rabac, proslulou „perlu Kvarnerské riviéry“, a prozkoumejte nádherný záliv s půvabnou okolní krajinou. Strávíte zde nezapomenutelnou dovolenou na nádherných plážích u čistého moře. Rádi trávíte dovolenou aktivně a rádi sportujete? Co byste řekli na stolní tenis či projížďku na koni po pláži? Nebo raději prozkoumáváte moře? V tom případě se můžete potápět a pozorovat fascinující život obyvatel podmořského světa. Vzhledem k tomu, že Rabac leží v bezprostřední blízkosti městečka Labin, tvoří obě tyto obce nerozlučnou dvojici a ideálně se doplňují: Zatímco Labin toho nabízí více milovníkům kultury a poklidné dovolené, Rabac se profiluje spíše jako velmi živé lázeňské letovisko. Ubytováni budete ve 4hvězdičkovém hotelu Narcis, který se nachází přímo u křišťálově čistého moře.

4hvězdičkový hotel Narcis

Hotel Narcis patří k hotelům řetězce Maslinica, které všechny společně leží v jednom z nejkrásnějších zálivů Istrijského poloostrova v Rabacu. Zde budete bydlet uprostřed přírodní oázy a uvolněně si vychutnávat život na pláži i v moderním hotelu s nádhernými výhledy.

Poloha a vzdálenosti

Centrum: Rabac 800 m;
vedlejší budova: Hedera a Mimosa cca 100–250 m;
obchod s potravinami: Rabac 100 m;
možnosti nakupování: Labin 5 km;
nádraží: Pula 50 km;
autobusová zastávka: Rabac 500 m;
letiště: Pula 50 km;
přístav: Rabac 800 m;
nadmořská výška místa: 10 m;
poloha přímo u moře a oblázkové pláže.

Všeobecné vybavení

Recepce; hotelová hala / lobby; Wi-Fi: zdarma; výtah; parkoviště: zdarma dle dostupnosti; jídelna; restaurace; bar; kavárna; terasa; nekuřácká budova: kouření je povoleno jedině mimo hotel; zahrada; zapůjčení slunečníku: u bazénu, za poplatek na místě; zapůjčení lehátka: u bazénu, zdarma, dle dostupnosti; plážový servis: za poplatek na místě.

Vybavení pokojů

Pro pokoje všech typů je k dispozici dětská postýlka jako přistýlka: s výjimkou 2lůžkových pokojů; koupelna nebo sprcha/WC; vysoušeč vlasů; balkón/terasa: dle výběru; klimatizace: zdarma; vytápění; telefon; satelitní televize; Wi-Fi: zdarma; trezor: zdarma; nekuřácké pokoje; lednička (prázdná).

Typy pokojů/apartmánů

2lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC; standard; s výhledem do ulice; cca 16 m²,
2–3lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC/balkón; extra; superior; 3. osoba na rozkládacím spacím křesle (80 x 200); na straně směrem k moři; 18–25 m²;
2–4lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC/balkón, extra; superior; 3. a 4. osoba na rozkládací pohovce (140 x 180); na straně směrem k moři; 18–25 m²;

za poplatek na místě

rekreační poplatek: cca 1,30 EUR za osobu/noc; za dítě od 12 do 17 let (včetně) 0,65 EUR/noc.

V ceně prostory pro fitness (posilovna) a wellness areál

Wellness areál: pro děti od 18 let. Krytý bazén, venkovní koupaliště: pro děti od 0 let. Pouze v doprovodu dospělé osoby; v hotelu Hedera: Krytý bazén: sladká voda; cca do konce května a od poloviny září; cca do konce května a od poloviny září; venkovní bazén: sladká voda; 4 bazény; každý 10 x 20 m; s hydromasáží; cca od poloviny května do konce září (podle počasí); 1 x poukaz na wellness v ceně 10 EUR pro plně platící osobu a pobyt, lze uplatnit na služby v minimální hodnotě 35 EUR (nelze vyměnit za hotovost, poukaz je nepřenosný; termín se doporučuje si rezervovat před příjezdem).

za poplatek v prostorách pro fitness (posilovně) a ve wellness areálu

V hotelu Hedera: parní lázeň; finská sauna; odpočívárna; solárium; kosmetické centrum; masáže; sleva 20 % na vstup do NOVĚ OTEVŘENÉHO zařízení wellness v hotelu Hedera na ploše cca 250 m² (je nutná rezervace na recepci wellness).

Strava v ceně

– polopenze plus se snídaněmi formou bufetu, večeře formou bufetu s 1 nápojem v ceně (0,2 l vína, pivo, voda nebo džus)
kromě období 15.06. –07.09.19: all inclusive light se snídaněmi a obědy formou bufetu, odpolední svačina (15:30–17:00 hod.), večeře formou bufetu, nápoje k odpolední svačině i k obědu a večeři (víno, pivo, voda, nealko nápoje).

Zábava v ceně

Prostory pro fitness: v hotelu Hedera; zábavní program 01.06–06.09. – dle informací na místě; v období 13.07. –24.08. při pobytu minimálně na 7 nocí v ceně 1 x okružní plavba lodí s trváním cca 1,5 hod. na osobu; rezervace a informace na místě (z přístavu Rabac; vzdáleného cca 700 metrů).

zábava za poplatek

Tenisový kurt; stolní tenis; půjčovna jízdních kol.

Děti

Dětská postýlka: na vyžádání; dětské hřiště; dětský klub: od 01.06. do 06.09.; pro děti ve věku 6–12 let; v ceně malé občerstvení a nápoje; – informace k dispozici na místě.

Domácí zvířata

Domácí zvířata nejsou povolena.

Další služby

Kreditní karty: bankomat / karta EC, MasterCard, Visa, American Express, Diners Club;
bezbariérový přístup: ne;
příjezd od: 14:00 hod.;
odjezd do: 10:00 hod.;
vrácení klíčů: přímo v hotelu.

Tuto cestu si lze rezervovat od 29.11.2018 00:00 hod. do 31.12.2018 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.