Feldkirchen – rozptýlení v Korutanech

3. –5. osoba cestuje zdarma
Rakousko 3, 4 nebo 7 nocí v mobilním domku, bez stravy, vstup do bazénu na pláži
Období zájezdu 06.07.2019 - 22.09.2019
na osobu od 2 399 Kč
Kód zájezdu: 9347801

Dovolená v korutanském městečku Feldkirchen in Kärnten znamená společné vodní radovánky v jednom z nejkrásnějších jezer v regionu, procházky po svěže zelených loukách a rozlehlých lesích, cyklovyjížďky a relaxaci na všechny způsoby. Můžete se těšit na vycházky, výlety, plavání a mnoho dalšího. Zdejší panorama a celou nezapomenutelnou dovolenou si nejlépe vychutnáte se svými nejbližšími. Ubytováni budete v kempu u jezera Maltschacher See, který je citlivě zasazen do okolní kopcovité krajiny a nabízí nádherný výhled na národní park Nockberge. V městečku Feldkirchen in Kärnten máte zaručen nejen dokonalý odpočinek, ale také rozmanitost aktivit: čeká tu na Vás rozlehlá pláž, sauna i krytý bazén.

Kemp Maltschacher See

Kemp s kvalitními mobilními domky typu Davos. Hosté z mobilních domků mohou bezplatně využívat infrastrukturu přilehlého rekreačního areálu Maltschacher See.

Poloha a vzdálenosti

Centrum: Feldkirchen 7 km;
možnosti nakupování: Feldkirchen 7 km;
nádraží: Feldkirchen 7 km;
nadmořská výška místa: 550 m;
poloha přímo u jezera Maltschacher See.

Všeobecné vybavení

Recepce: v hlavní budově; parkoviště: zdarma; restaurace: s nekuřáckou zónou v hlavní budově; bar; lehátková louka; rozlehlé plážové koupaliště s hřištěm na plážový volejbal; (pračka, sušička, žehlička – za poplatek na místě).

Vybavení pokojů

Sprcha; WC: samostatné; rádio; satelitní televize; terasa s posezením.

Vybavení apartmánů

Kuchyňský kout; kávovar; mikrovlnná trouba; jídelní kout; obývací pokoj / ložnice; lednička: s mrazicím boxem; elektrický sporák.

Typy pokojů/apartmánů

5lůžkový 3pokojový mobilní domek, balkón/terasa: obývací prostor, dvě samostatné ložnice, sprcha, WC, vysoušeč vlasů, kuchyně (sporák se dvěma plotýnkami), lednice, posezení, topení (bez klimatizace), satelitní televize, terasa, min. obsazení 2, max. obsazení 4 dospělí a 1 dítě do 15 let (včetně), cca 25 m².

V ceně apartmánů

Elektřina; voda; topení; kauce.

poplatky na místě

Osušky: souprava prádla (1 x ručník; 1 x osuška; 1 x ložní prádlo); 12 EUR na osobu/soupravu NEBO jen ložní prádlo za cenu 5 EUR/souprava; úklid na konci pobytu: 45 EUR na jednotku a pobyt; rekreační poplatek: 2 EUR na osobu/noc (od 17 let)

V ceně prostory pro fitness a wellness areál

Krytý bazén: 7 x 12 m s dětským brouzdalištěm, cca 84 m²; sauna; bezplatný vstup do bazénu na pláži; otevírací doba: dle informací na místě.

Strava v ceně

Bez stravy.

Zábava v ceně

Minigolf. Sportovní akce: např. turistické výlety s průvodcem; cyklovýlety; gymnastika; vodní sporty; plachtění; surfování; jízda na kajaku; 1 x týdně zábavní akce, např. hudební večer apod.; kuželky; tenis.

zábava za poplatek

Půjčovna kol; rybaření.

Děti

Dětské postýlky nejsou k dispozici; možnost zapůjčení stolních her, dětské hřiště; pískoviště u jezera; hlídání dětí: pondělí–pátek; pro děti od 4 let v centru Kinderland; cca 8 hodin denně; 05.06.–30.09.; v ostatních sezónních obdobích jen 4 hodiny denně; program dle informací na místě.

Dětská zařízení za poplatek

Služba individuálního hlídání dětí: na vyžádání.

Domácí zvířata

Za poplatek 12 EUR za den, platí se na místě, bez krmiva.

Další služby

Kreditní karty: MasterCard, Visa;
bezbariérový přístup: ne;
příjezd od: 16:00 hod.;
odjezd do: 10:00 hod.;
vrácení klíčů: ve správní budově (horská chata).

Tuto cestu si lze rezervovat od 09.05.2019 00:00 hod. do 27.06.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.