Zotavení u jezera Wörthersee

Děti do 8 let včetně cestují zdarma
Rakousko 2, 3 nebo 4 noci v 4hvězdičkovém hotelu v Pörtschachu am Wörthersee, ubytování se snídaní, návštěvnická karta Wörthersee PLUS Card
Období zájezdu 02.06.2019 - 29.09.2019
na osobu namísto 4 099  od 2 649 Kč
Kód zájezdu: 9337721

V místech, kde je jezero Wörthersee nejkrásnější, do něho zabíhá malý poloostrov, lemovaný po obou stranách lázeňským letoviskem Pörtschach. U tohoto nejoblíbenějšího korutanského jezera můžete strávit nádhernou dovolenou. Můžete se procházet ulicemi a objevovat mnoho zdejších zajímavostí. Ať už Vás zajímají sportovní nebo hudební akce, relaxace či noční život – tady rozhodně dlouhou chvílí trpět nebudete. Ubytováni budete ve 4hvězdičkovém hotelu Strandhotel Kärntnerhof, kde můžete nerušeně odpočívat na soukromé pláži s exkluzivním přístupem k jezeru a molem – přístavištěm člunů a lodí.

Scribble_Highlight.png

Návštěvnická karta Wörthersee PLUS Card

Tahle karta slibuje tolik věcí! Při tomto pobytu budete mít k dispozici návštěvnickou kartu Wörthersee PLUS Card, díky níž můžete využít řadu bezplatných nebo zlevněných služeb. Jedná se například o výlety do přírody s průvodcem, různé zlevněné vstupenky nebo vyhlídkovou plavbu po jezeře Wörthersee – tak si svou návštěvu Korutan užijete naplno.

4hvězdičkový Strandhotel Kärntnerhof

4hvězdičkový hotel Strandhotel Kärntnerhof se nachází přímo na břehu nádherného jezera Wörthersee a patří k němu soukromá pláž s exkluzivním přístupem k jezeru a přístaviště lodí a člunů. Budovu hotelu, postavenou v dobovém místním stylu, není z ulice vidět, takže tu panuje naprostý klid. Nerušené relaxaci těla i ducha se můžete oddávat třeba v plážovém koši na terase s panoramatickým výhledem nebo na lehátku ve stínu nádherného mohutného kaštanu. Vaše dovolená bude probíhat v pohodové, rodinné a útulné atmosféře. Strandhotel Kärntnerhof nabízí jedinečné prostředí. Majitelům nechybí cit pro potřeby všech smyslů, takže zde čekejte i kulinářské rozmazlování s individuálním přístupem. Vaří se zde z biopotravin, produktů domácího hospodářství a výrobků „fair trade“, stejně jako z čerstvě ulovených ryb ze zdejších vod. A to vše je dále připravováno s láskou a tvůrčím zaujetím.

Poloha a vzdálenosti

Centrum: Pörtschach 10 m;
obchod s potravinami: Pörtschach 200 m;
možnosti nakupování: Pörtschach 100 m;
nádraží: Pörtschach 500 m;
letiště: Klagenfurt 12 km;
nadmořská výška místa: 510 m;
veřejné/přírodní koupaliště: přímo u jezera Wörthersee.

Všeobecné vybavení

Recepce; zavazadlový servis; úschovna zavazadel; přijímací prostor; hotelová hala / lobby; lounge; čítárna; televizní místnost; zimní zahrada; Wi-Fi: zdarma; parkoviště: zdarma; garáže: zdarma; snídaňová jídelna; jídelna; restaurace; bar; kavárna; nekuřácká budova; vinný sklípek; venkovní zahrádka; zahrada; lehátková louka; zapůjčení slunečníků: zdarma; zapůjčení lehátek: zdarma.

Vybavení pokojů

Pro pokoje všech typů je k dispozici dětská postýlka jako přistýlka; koupelna nebo sprcha/WC; vysoušeč vlasů; zapůjčení županu: zdarma; topení; rozkládací pohovka; minibar: za poplatek na místě; telefon; kabelová televize; Wi-Fi: zdarma; trezor: zdarma; nekuřácké pokoje.

Typy pokojů/apartmánů

2lůžkový pokoj, sprcha/WC, cca 20 m²;
2–4lůžkový pokoj, sprcha/WC, cca 24 m².

poplatky na místě

Rekreační poplatek: 1,95 EUR na osobu/noc (od 16 let).

Strava v ceně

Snídaně; snídaně formou bufetu.

Zábava v ceně

Wörthersee PLUS Card (různé slevy na služby či vstup do zařízení v regionu jezera Wörthersee).

Zábava za poplatek

Tenisové kurty: ve vzdálenosti 20 m; zapůjčení jízdních kol: elektrokola; dle dostupnosti; sleva 20 % na golfové hřiště Moosburg.

Slevy na děti

Při ubytování se 2 plně platícími osobami ve 2–4lůžkovém pokoji obdrží 1–2 děti následující slevu:

  • do 8 let (včetně) 100 %,
  • od 9 do 14 let (včetně) 50 %,
  • od 15 do 17 let (včetně) 30 %.

Děti

Možnost zapůjčení stolních her; dětské menu; dětská vysoká židlička.

Dětská zařízení za poplatek

Dětská postýlka: 10 EUR za pobyt.

Domácí zvířata

Za poplatek 15 EUR na den, platí se na místě, bez krmiva.

Další služby

Kreditní karty: bankomat / karta EC, MasterCard, Visa;
bezbariérový přístup: ne;
příjezd od: 14:00 hod.;
odjezd do: 10:00 hod.

Tuto cestu si lze rezervovat od 11.04.2019 00:00 hod. do 31.05.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.