Cíl Vaší dovolené: Sankt Georgen am Längsee – prázdninový ráj

Děti do 12 let včetně cestují zdarma
Rakousko 3, 4 nebo 7 nocí ve 3hvězdičkovém hotelu, polopenze plus, zapůjčení kol
Období zájezdu 02.06.2019 - 29.09.2019
na osobu namísto 4 399 od 2 999 Kč
Kód zájezdu: 9325271

Odstřihněte se od stresu všedních dní a vyrazte na zaslouženou dovolenou. Ať vyrazíte na krátký pobyt, nebo na celý týden – v obci Sankt Georgen am Längsee si dokonale odpočinete a načerpáte novou sílu a energii. Odpočinek si každopádně zasloužíte. Užijte si pobyt v Korutanech a nechte se okouzlit pamětihodnostmi tohoto regionu. Můžete navštívit různé hrady a zámky, jimiž je kraj kolem St. Georgen proslulý. Jezero Längsee je i díky vynikající kvalitě vody ideálním místem ke koupání v letních měsících. Vaším dočasným domovem bude 3hvězdičkový hotel Fasching, kde o Vás prostřednictvím polopenze bude výtečně postaráno.

3hvězdičkový hotel Fasching

Rodinný hotel tvoří tři sousedící a částečně propojené budovy. Hotel je obklopen loukami, takže představuje ideální místo pro odpočinek a zábavu: k jezeru je to jen chvilka. Zařízení navíc disponuje vlastní pláží u jezera Längsee.

Poloha a vzdálenosti

Nádraží: Sankt Veit an der Glan 6 km;
nadmořská výška místa: 562 m;
veřejné/přírodní koupaliště: Längsee 500 m;
nachází se na okraji obce.

Všeobecné vybavení

Recepce; lounge: společenská místnost nebo herna; Wi-Fi: zdarma; parkoviště: zdarma; restaurace.

Vybavení pokojů

Pro pokoje všech typů je k dispozici dětská postýlka jako přistýlka; sprcha/WC; telefon; satelitní televize; Wi-Fi: zdarma.

Typy pokojů/apartmánů

2lůžkový pokoj, sprcha/WC, cca 20 m²;
2–3lůžkový pokoj, sprcha/WC, cca 23 m²
2–4lůžkový pokoj, sprcha/WC, obývací pokoj / ložnice s dvojlůžkem a 2 oddělenými lůžky, cca 23 m²;
4lůžkové 2pokojové rodinné ubytování, sprcha/WC, 2 bezprostředně sousedící místnosti, po 2 lůžkách, spojovací dveře, minimálně 1 x sprcha/WC, cca 25 m²;
4lůžkové 2pokojové rodinné ubytování, sprcha/WC, Economy: 2 sousedící místnosti bez spojovacích dveří, hlavní budova, minimálně 1 x sprcha/WC, cca 25 m².

Poplatky na místě

Rekreační poplatek: 2 EUR na osobu/noc (od 16 let).

V ceně prostory pro fitness (posilovna) a wellness areál

Pro děti od 12 let. Infračervená kabina; přírodní pláž ke koupání (cca 2 000 m²); pro každého hosta je garantováno plážové lehátko; k zapůjčení paddleboardy; 4 veslice.

Strava v ceně

Polopenze plus; snídaně formou bufetu; malé polední občerstvení: polévka; odpoledne zákusek, 1 porce zmrzliny pro děti; večeře (3 chody); nápoje k večeři: vždy 2 nápoje na osobu, např. pivo, víno, nealko nápoje, káva, čaj; žádné lihoviny; (2 malé nápoje 0,25 l či 1/8 l nebo 1 velký nápoj 0,5 l či 1/4 l); na přání přednostní podávání jídel dětem, pro děti po celý den neomezeně k dispozici limonádový bar; veškeré stravovací služby pro všechny hosty probíhají v hlavní budově.

Zábava v ceně

Tenisové kurty: dle dostupnosti; půjčovna kol: dle dostupnosti; klubovna: stolní tenis; stolní fotbal; kulečník; Playstation; 1 x týdně cyklovyjížďka a turistický výšlap s průvodcem; 1 x za zájezd možnost túry s holemi pro nordic walking s trenérem (zapůjčení holí je zdarma); návštěvnická karta Wörthersee Plus pro oblast Vrbského jezera a oblast středních Korutan.

Zábava za poplatek

Možnost vyjížďky na koni (ve středisku Mentehof, ve vzdálenosti cca 3–5 km).

Slevy na děti

Při ubytování se 2 plně platícími osobami ve 2–3lůžkovém pokoji obdrží 1 dítě nebo ve 2–4lůžkovém pokoji či 4lůžkovém rodinném ubytování obdrží 1–2 děti následující slevu:

  • do 12 let (včetně) 100 %,
  • od 13 let do 15 let (včetně) 50 %,
  • od 16 do 17 let (včetně) 30 %.

Děti

Dětská postýlka; dětská herna; dětské filmy; dětské knížky; indiánský stan; možnost zapůjčení následujících pomůcek: přebalovací stůl; chůvička; ohřívač lahví; dále je k dispozici malé domácí zoo se zvířecími mazlíčky, které si lze pohladit; jízda na ponících; Fun Court: hřiště s neomezenými možnostmi; 1 x týdně opékání špekáčků u táborového ohně a malý ohňostroj; 1 x týdně veselá jízda traktorem kolem jezera Längsee.

Domácí zvířata

Za poplatek na místě: malá zvířata 7 EUR/den, velká zvířata 10 EUR/den; bez krmiva (na pláži je vyhrazená zóna pro psy).

Další služby

Kreditní karty: ne,
bezbariérový přístup: ne;
příjezd od: 14:00 hod.;
odjezd do: 10:00 hod.

Tuto cestu si lze rezervovat od 07.03.2019 00:00 hod. do 26.04.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.