Cíl Vaší dovolené: Čas na rodinu a dovádění ve vodě na pomezí tří zemí

Děti do 12 let včetně cestují zdarma
Česká republika 1, 2 nebo 3 noci ve 4hvězdičkovém hotelu v Liberci, ubytování se snídaní, aquapark, lunapark, iQPARK a iQLANDIA
Období zájezdu 29.06.2019 - 01.11.2019
na osobu namísto 2 499 od 1 449 Kč
Kód zájezdu: 9322646

Liberec je krajské město na severu Čech, které se rozkládá v údolí mezi Ještědským hřbetem a Jizerskými horami. Zde si dovolenou užijí naplno všichni členové rodiny. Zkuste jednou pojmout dovolenou trochu jinak a vydejte se například do botanické a zoologické zahrady, vyrazte na pořádnou túru po okolí a večer pak třeba do divadla nebo kina v centru města. V Liberci je tohle všechno možné. 4hvězdičkový WELLNESS Hotel Babylon je součástí zábavního komplexu, kde najdete i aquapark, iQPARK a lunapark. S celou rodinou tu můžete prožít okamžiky plné smíchu, štěstí a dokonalého odpočinku. Zapomeňte na všední shon a každodenní starosti a vychutnejte si chvíle aktivní, ale zároveň i relaxační dovolené v Liberci.

Scribble_Highlight.png

Zážitková dovolená na nejvyšší úrovni

V krajském městě Liberci na severu Čech zažijete nezapomenutelné chvíle. Relaxaci, zábavu i rozptýlení tu najdou všichni členové rodiny. Během dne tu na velké i malé návštěvníky čekají různá dobrodružství v početných parcích, jako je například aquapark, lunapark, iQPARK nebo zábavně naučné centrum s planetáriem iQLANDIA, takže večer budete do měkkých peřin uléhat plní zážitků. Dovolená podle Vašeho gusta!

4hvězdičkový WELLNESS Hotel Babylon

WELLNESS Hotel Babylon se nachází pouhých 500 metrů od historického centra severočeské metropole Liberec a je jednou z částí volnočasového a relaxačního resortu Babylon, kde najdete i aquapark, wellness centrum, iQPARK, krytý lunapark a mnoho dalších atrakcí.

Poloha a vzdálenosti

Centrum: Liberec 500 m;
možnosti nakupování: Liberec 500 m;
nádraží: Liberec 500 m;
tramvajová zastávka: 300 m;
zastávka autobusu: Liberec 100 m;
letiště: Drážďany 130 km;
nadmořská výška místa: 380 m.

Všeobecné vybavení

Recepce: 24 hodin denně; vstupní prostor; hotelová hala / lobby; lounge; zimní zahrada; internetový koutek: zdarma; Wi-Fi: zdarma; místnost na jízdní kola; výtah; garáž: za poplatek na místě, 5 EUR na den; snídaňová místnost; jídelna; restaurace; pizzerie, bar, kavárna, obchod s nápoji a občerstvením; terasa; nekuřácká budova; dětský klub.

Vybavení pokojů

Pro pokoje všech typů je k dispozici dětská postýlka jako přistýlka; koupelna nebo sprcha/WC; vysoušeč vlasů; možnost zapůjčení županů: zdarma; klimatizace: zdarma; lednička: v ceně 2 x minerální voda; rádio; telefon; kabelová televize; satelitní televize; Wi-Fi: zdarma; trezor: zdarma; nekuřácký objekt.

Typy pokojů/apartmánů

1lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC, cca 24 m²;
2lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC, cca 24 m²;
3lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC; min./max. 3 osoby; cca 30 m²;
4lůžkové 2pokojové rodinné ubytování, koupelna/sprcha/WC; rodinné ubytování; 2 2lůžkové pokoje vedle sebe nebo pokoje se spojovacími dveřmi; min./max. 4 osoby; cca 42 m².

V ceně prostory pro fitness (posilovna) a wellness areál

Pro děti od 0 let. pouze v doprovodu dospělé osoby. Krytý bazén: Pro děti od 0 let. Přístup pouze v doprovodu dospělé osoby. Denně neomezený vstup do aquaparku (plocha 5 000 m², přímé propojení s hotelem) se 2 bazény, částečně s protiproudem, dětským bazénem, několika skluzavkami, vodní jeskyní a akváriem; otevírací doba: denně 10:00–21:00 hod.

Za poplatek v prostorách pro fitness a ve wellness areálu

Za poplatek, platba na místě: wellness služby v aquaparku: na ploše více než 1 000 m². Ve stylu antických lázní s vířivkou, 3 různé sauny, parní lázeň, lakónium, tepidárium, ledový bazének, solná jeskyně, Kneippova vodoléčba, inhalace, masáže, speciální bazény, odpočinková zóna s lehátky, občerstvení ovocem, saunový klub Africana s různými saunami, turecká lázeň, saunový bar, kosmetika, manikúra, pedikúra atd.

Strava v ceně

Snídaně; snídaně formou bufetu: bohatá nabídka.

Zábava v ceně

Prostory pro fitness (posilovna).

Zábava za poplatek

Kulečník; herní počítač; 4D kino; 9D kino; Laser Game; golfový simulátor; zrcadlové bludiště; bowling.

Slevy na děti

Při ubytování se 2 plně platícími osobami ve 3lůžkovém pokoji získá 1 dítě nebo při ubytování ve 4lůžkovém rodinném pokoji obdrží 2 děti

  • do 12 let včetně slevu 100 %.

Děti

Dětská postýlka; dětská herna; dětské hřiště; dětská vysoká židlička. Dětský klub: pro děti ve věku 3–12 let.

Dětská zařízení za poplatek

Planetárium v centru iQLANDIA.

Domácí zvířata

Za poplatek 10 EUR za noc, platí se na místě, bez krmiva (pro hosty nad 50 let zdarma).

Další služby

Kreditní karty: bankomat / karta EC, MasterCard, Visa, American Express, Diners Club;
pokoje vhodné pro alergiky;
bezbariérový přístup: ano;
příjezd od: 14:00 hod.;
odjezd do: 11:00 hod.

Tuto cestu si lze rezervovat od 28.02.2019 00:00 hod. do 26.04.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.