Cíl Vaší dovolené: Termální požitky v lázních Bad Hofgastein

Děti do 12 let zdarma
Rakousko 4 nebo 7 nocí ve 4hvězdičkovém hotelu, polopenze, každodenní vstup do termálních lázní Alpentherme Bad Hofgastein
Období zájezdu 18.05.2019 - 19.10.2019
na osobu namísto 10 599 od 9 499 Kč
Kód zájezdu: 9314067

Mezinárodně proslulé lázně Bad Hofgastein leží na nejširším a nejslunnějším místě Gasteinského údolí. Jejich historické jádro je lemováno pěší zónou, příjemnými obchůdky, hotely a restauracemi a také velkým lázeňským parkem. Charakter místa – stejně jako celého Gasteinského údolí – určují prameny a termální zřídla. Památky i různé místní akce připomínají „zlaté časy“, kdy bylo údolí poseto důlními stavbami a skutečně se zde těžilo zlato. Milá setkání s místními obyvateli lze zažít zejména na náměstí Kirchplatz. Přímo v centru městečka, u lázeňského parku stojí také Váš 4hvězdičkový hotel Österreichischer Hof, kde Vás budou v poledne či večer rozmazlovat menu o 4 chodech a kde můžete relaxovat ve wellness areálu na ploše 3 000 m².

Scribble_Highlight.png

„Do termálu“ každý den

Příjemně trávit čas můžete nejen v hotelu – při tomto pobytu jistě přijdete na chuť i každodenní návštěvě termálních lázní Alpentherme Bad Hofgastein. Zde si můžete zaplavat ve sportovním bazénu, odpočinout si v termálním bazénu, užívat si různých wellness procedur, vypotit se v rozměrném saunovém areálu nebo vyzkoušet některé z jedinečných termálních koupališť. Nechte se hýčkat podle libosti!

4hvězdičkový lázeňský hotel Österreichischer Hof

Ve Vašem 4hvězdičkovém lázeňském hotelu Österreichischer Hof rozhodně nečekejte chladně profesionální atmosféru nebo anonymní perfekcionismus, ale přátelské úsměvy, ochotu splnit každé Vaše přání a vstřícnou obsluhu. S kouzlem prosté, ale vřelé pohostinnosti se totiž Rakušané už rodí!

Poloha a vzdálenosti

Přímo v centru: Bad Hofgastein;
možnosti nakupování: Bad Hofgastein 300 m;
zastávka autobusu: přímo v Bad Gasteinu;
nadmořská výška obce: 850 m.

Všeobecné vybavení

Recepce; hotelová hala / lobby: hala s otevřeným krbem; Wi-Fi: za poplatek na místě; výtah; parkoviště: zdarma; kavárna: denní kavárna; rekreační louka; velikost pokojů 20–40 m², kvůli různému členění místností neuvádíme přesnou velikost.

Vybavení pokojů

Pro pokoje všech typů je k dispozici dětská postýlka; koupelna nebo sprcha/WC; vysoušeč vlasů; balkón/terasa: v některých pokojích; rádio; telefon; satelitní televize; Wi-Fi: za poplatek na místě; trezor: zdarma; velikost pokojů 20–45 m² (kvůli různému členění místností neuvádíme přesnou velikost).

Typy pokojů/apartmánů

2–3lůžkový pokoj s koupelnou/sprchou a WC, cca 25 m²;
2–4lůžkové 2pokojové rodinné ubytování, koupelna/sprcha/WC; obývací pokoj / ložnice se dvěma lůžky; ložnice se 2 samostatnými lůžky; cca 45 m²;
1lůžkový pokoj s koupelnou/sprchou a WC, cca 20 m²;
2–3lůžkový pokoj s koupelnou/sprchou/WC/balkónem; de luxe; cca 30 m².

Poplatky na místě

Rekreační poplatek: 2,40 EUR na osobu/noc (od 15 let).

V ceně prostory pro fitness (posilovna) a wellness areál

Děti mají do lázeňského a wellness areálu přístup bez omezení věku. Wellness areál: hotelový wellness areál o ploše 3 000 m² je využíván společně s lázeňským hotelem Norica v městysi Bad Hofgastein. Služby wellness zahrnuté v ceně: Krytý bazén: krytý termální bazén 6 x 12 m, 32 stupňů, cca 96 m²; 1 rodinná textilní sauna v keltském stylu; keltské lázně v hotelu: saunový areál nabízí komplexní sortiment služeb. Milovníci saunování zde najdou vše, co srdce ráčí: od finské sauny v keltském stylu (sauna s teplotou 90 °C), keltské biosauny (sauna s teplotou 60 °C), keltské solné sauny (parní lázeň s 13% solným roztokem o teplotě 45 °C) přes keltskou infrasaunu (kabina s infračerveným zářením) až po sprchovou lázeň s drtičem ledu pro ochlazení. Neomezený vstup do nově vybudovaných termálních lázní Bad Hofgastein! Rozloha: 32 000 m²; zábavní areál pro celou rodinu: raftingová skluzavka Black Hole s délkou 110 m, rychloskluzavka, kanál s proudící vodou Lazy River, multimediální zážitkový zámek, místnost pro sledování televize a videa, koutek pro batolata; rekreační a wellness lázně: vnitřní i venkovní termální bazén, bazén pro různé aktivity, bazén s vodou přímo z pramenů, sportovní bazén, bublinková koupel, stěny pro vodní masáž, bublinkový gejzír, velkoryse pojaté rekreační a odpočinkové prostory. Ladies World: elegantní saunárium (parní a finská sauna pouze pro dámy). Rozlehlý saunový areál: 3 prosklené sauny ve tvaru krychlí ve venkovním prostoru – loftová, štolová a finská sauna, 5 saun ve vnitřních prostorách – například infrasauna, biosauna nebo finská sauna, lakónium, parní lázeň, horské jezírko s vodní plochou 100 m², velkorysá lehátka, rozlehlé prostory pro odpočinek, celodenní saunový bar.

Za poplatek v prostorách pro fitness (posilovně) a ve wellness areálu

6 místností pro keltské regenerační procedury Celtic Vital (8 léčebných místností); kosmetické centrum; masáže; možnost konzultace s lékařem. K zařízením ve vnitřních prostorách patří například: léčebné koupele, procedury s využitím účinků bahna nebo senné strusky, inhalace, hydroelektrické koupele – ceny viz informace na místě; otevírací doba: denně 08:00–12:00 a 15:00–19:00 hod.

Strava v ceně

Polopenze; snídaně formou bufetu: s koutkem s bioprodukty; obědy NEBO večeře (4 chody): jídla okořeněná alpskými bylinkami nebo zeleninou z alpských strání; večeře formou tematické večerní nabídky: 1 x týdně farmářský bufet nebo slavnostní večeře.

Zábava v ceně

Prostory pro fitness s džusovým barem, prostory pro gymnastiku s lezeckou stěnou; stolní tenis: denně 08:00–20:00 hod.

Slevy na děti

Při ubytování se 2 plně platícímu osobami ve 2–3lůžkovém pokoji obdrží 1 dítě nebo ve 2–4lůžkovém pokoji obdrží 1–2 děti následující slevu:

  • do 12 let včetně – 100 %,
  • od 13 let do 16 let včetně – 50 %,
  • do 17 let včetně – 30 %.

Děti

K dispozici je dětská postýlka; děti jsou srdečně vítány.

Domácí zvířata

Za poplatek 8 EUR za den, platí se na místě, bez krmiva.

Další služby

Kreditní karty: ne,
bezbariérový přístup: ne;
příjezd od: 14:00 hod.;
odjezd do: 10:00 hod.

Tuto cestu si lze rezervovat od 31.01.2019 00:00 hod. do 14.03.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.