Idylický svět hor v Montafonu

Děti do 5 let včetně cestují zdarma
Rakousko 2, 5 nebo 7 nocí v hotelu v Gaschurnu, all inclusive
Období zájezdu 14.07.2019 - 13.10.2019
na osobu namísto 4 099  od 2 649 Kč
Kód zájezdu: 9347777

Oblast Montafon se táhne od rakouské obce Bludenz až k ledovcům skupiny Silvretta do nadmořské výšky 3 300 m. Už spisovatel Ernest Hemingway dokázal ocenit zdejší úchvatnou horskou krajinu s jedinečnou přírodou, stranou od nejmasovějších turistických oblastí. Gaschurn je nádherné místo v samém srdci horské přírody. Příznivci aktivní dovolené tu najdou ideální destinaci. Na program si mohou zařadit například turistiku, nordic walking nebo výlety na horských kolech. V okolí Vás omámí výhledy na úchvatnou krajinu, zurčící průzračné bystřiny a samozřejmě silný, čistý horský vzduch. First Mountain Hotel Montafon je pro aktivní dovolenou v horách ideálním místem – jak ostatně napovídá už jeho název. Přímo u jeho vchodu začíná řada turistických tras, ale i v samotné budově najdete mnoho prostoru pro sportovní aktivity.

First mountain Hotel Montafon

First mountain Hotel Montafon se nachází na klidném místě na kraji obce Gaschurn v nádherné oblasti Montafon. Bez ohledu na to, zda si v tomto hotelu oblíbíte útulný salónek s krbem, velkoryse pojaté společenské místnosti s pohodlným posezením, terasu na opalování nebo přírodu v bezprostředním okolí, prožijete zde dovolenou naplněnou odpočinkem a nabitou zážitky z rakouských hor.

Poloha a vzdálenosti

Centrum: Gaschurn 700 m;
vedlejší budova: 150 m;
krytý bazén pro veřejnost: St. Gallenkirch 6 km;
obchod s potravinami: Gaschurn 700 m;
možnosti nakupování: Gaschurn 700 m;
nádraží: Bludenz 25 km;
letiště: Innsbruck 152 km;
ledovec: Kaunertal 111 km;
nadmořská výška místa: 998 m.

Všeobecné vybavení

Recepce; vstupní prostor; hotelová hala / lobby; lounge; zimní zahrada; salónek; Wi-Fi: zdarma; místnost na boty; místnost na jízdní kola; parkoviště: zdarma; snídaňová jídelna; jídelna; bar; terasa; nekuřácká budova; zahrada; lehátková louka; možnost zapůjčení slunečníků: zdarma, dle dostupnosti; možnost zapůjčení lehátek: zdarma, dle dostupnosti.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka jako přistýlka NENÍ možná v žádném typu pokojů; koupelna nebo sprcha/WC; vysoušeč vlasů; balkón/terasa: v některých pokojích; sedací kout: v některých pokojích; rozkládací pohovka: v některých pokojích; satelitní televize; Wi-Fi: zdarma; nekuřácké pokoje; hosté mohou být ubytováni v hlavní nebo vedlejší budově; úklid pokojů probíhá jednou za 2 dny.

Typy pokojů/apartmánů

2–4lůžkový pokoj, sprcha/WC, cca 22 m²;
2–4lůžkový pokoj, sprcha/WC, cca 29 m²;
2–4lůžkový pokoj, sprcha/WC, Extra, cca 29 m²;
4lůžkové 2pokojové rodinné ubytování, sprcha/WC, ložnice s manželskou postelí; ložnice s patrovou postelí; balkón: částečně; cca 32 m².

poplatky na místě

Rekreační poplatek: 1,90 EUR na osobu/noc (od 15 let).

V ceně prostory pro fitness a wellness areál

Saunový areál: cca 130 m²; děti: jen v doprovodu dospělé osoby; sauna; odpočívárna; otevírací doba: viz informace na místě.

Strava v ceně

All inclusive; snídaně formou bufetu; obědový balíček: vlastní příprava z pokrmů dostupných při snídani; káva a zákusek: 15:30–16:30 hod.; večeře: bufet; nápoje k dispozici celodenně: pivo, bílé a červené víno, cola, pomerančová limonáda, střik z jablečné šťávy, sodovka, čistá voda, 10:00–21:00 hod. (kromě lihovin); tematická večerní nabídka: 1 x týdně večerní grilování (podle počasí); veškeré stravovací služby jsou poskytovány v hlavní budově.

Zábava v ceně

Stolní tenis; univerzální hala s možností provozování různých her, ráj míčových her, skákací hrad, možnost využívání zastřešené stěny pro lezení a bouldering. (Otevírací doba dle informací na místě); při pobytu minimálně na 5 nocí: 1 x turistická vycházka s průvodcem (vždy v pondělí, trvání cca 3 hod.).

Zábava za poplatek

Stolní fotbal; půjčovna kol.

Pevná cena za děti

Při ubytování se 2 plně platícími osobami ve 2–4lůžkovém pokoji nebo ve 4lůžkovém 2pokojovém rodinném ubytování činí platba za 1–2 děti

 • do 5 let (včetně): 0 Kč;
 • od 6 do 10 let (včetně):
  • 2 noci 649 Kč,
  • 5 nocí 1 599 Kč,
  • 7 nocí 2 299 Kč;
 • od 11 do 14 let (včetně):
  • 2 noci 999 Kč,
  • 5 nocí 2 399 Kč,
  • 7 nocí 3 399 Kč

Děti

Dětská herna; dětské hřiště; dětská vysoká židlička; dětské kino.

Dětská zařízení za poplatek

Dětská postýlka: na vyžádání, za poplatek 10 EUR/pobyt.

Domácí zvířata

Je nutno nahlásit předem, za poplatek 10 EUR za zvíře/den, platí se na místě, bez krmiva.

Další služby

Kreditní karty: ne,
bezbariérový přístup: ne;
příjezd od: 16:00 hod.;
odjezd do: 10:00 hod.

Tuto cestu si lze rezervovat od 09.05.2019 00:00 hod. do 30.06.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.