Cíl Vaší dovolené: Imst v Tyrolsku – ideální destinace v každém ročním období

Rakousko 2, 3, 4 nebo 7 nocí ve 3hvězdičkovém hotelu v Imstu/Karröstenu, all inclusive
Období zájezdu 25.04.2019 - 27.10.2019
na osobu namísto 3 199  od 2 499 Kč
Kód zájezdu: 9321927

Prožijte pohádkovou letní dovolenou v kouzelném městě Imst. Naleznete zde spoustu příležitostí k výletům do kouzelného okolí – různorodá krajina rozhodně stojí za objevování. Přírodní krásy nejlépe oceníte při pěších túrách, výstupech na vrcholy hor nebo jízdě na kole. Vaším krátkodobým domovem bude obec Karrösten, jejíž kulisy tvoří nádherné výhledy do údolí Inntal a Gurgltal. Zde si můžete užívat hřejivých slunečních paprsků, které Vás znovu nabijí energií a projasní Vaši dovolenou. Ubytováni budete ve 3hvězdičkovém hotelu Auderer, kde načerpáte novou sílu a energii a kde se zkrátka budete cítit dobře. Budova vystavěná v tradičním tyrolském duchu vyzařuje ze všech koutů dokonalou útulnost.

Scribble_Highlight.png

V Imstu není o zážitky nouze

Jedenkrát v týdnu se můžete vydat na výlet s průvodcem soutěskou Rosengartenschlucht nebo autobusem na vyjížďku za panoramaty městečkem Imst a jeho okolím. S návštěvnickou kartou Imster Urlaubspass máte spoustu zábavy na dosah. Můžete využít vstupenku do plaveckého bazénu v Imstu, nebo se vydat na vyhlídkovou horolezeckou túru s průvodcem – každý si tu najde něco podle svého gusta.

3hvězdičkový hotel Auderer

Váš hotel Auderer v Imstu je ideálním výchozím bodem k poznávacím výletům do údolí Pitztal a Ötztal.

Poloha a vzdálenosti

Centrum: 2,5 km;
sousední budova: 20 m;
obchod s potravinami: 100 m;
možnosti nakupování: 100 m;
nádraží: Imst/Pitztal 1 km;
letiště: Innsbruck 55 km;
ledovec: Pitztal St. Leonhard 40 km;
nadmořská výška obce: 800 m;
lanovka: Hoch-Imst 4,5 km.

Všeobecné vybavení

Recepce; přijímací prostor; hotelová hala / lobby; Wi-Fi: zdarma; místnost na jízdní kola; výtah; parkoviště: zdarma; snídaňová místnost; restaurace; diskotéka: v pátek a sobotu.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka ve všech typech pokojů možná; koupelna nebo sprcha/WC; vysoušeč vlasů: lze si zapůjčit na recepci (zdarma); možnost zapůjčení županu: za poplatek na místě; balkón/terasa: dle výběru; telefon; kabelová televize; Wi-Fi: zdarma; trezor: zdarma.

Typy pokojů/apartmánů

2lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC, cca 20 m²;
2–3lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC/balkón; s rozkládací pohovkou; cca 25 m²;
2–4lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC/balkón; s rozkládací pohovkou; cca 25 m²;
1lůžkový pokoj koupelna/sprcha/WC/balkón; cca 14 m²;
2lůžkový pokoj, koupelna/sprcha/WC, Economy; částečně s dvojlůžkem; ubytování je nabízeno v hlavní nebo vedlejší budově; 15–20 m²;
1–2lůžkový pokoj; min. 1 dospělý a 1 dítě do 14 let (včetně); nelze rezervovat jako 1lůžkový pokoj; cca 18 m².

V ceně prostory pro fitness (posilovna) a wellness areál

Saunový areál: cca 100 m²; děti: pouze v doprovodu dospělé osoby. Parní lázeň; sauna: venkovní sauna; termální lavice; zážitkové sprchy; otevírací doba: 10:00–22:00 hod.

Strava v ceně

All inclusive; snídaně formou bufetu; obědový balíček: vlastní příprava z pokrmů dostupných při snídani formou bufetu; svačina: 16:00–18:00 hod. káva a zákusek, případně zmrzlina pro děti; večeře (3 chody): možnost výběru ze 2 hlavních jídel; salátový bufet; dietní kuchyně: bezlepková jídla na vyžádání; nápoje celodenně k dispozici od 14:00 do 22:00 hod., např. točené pivo, domácí víno, nealko nápoje (žádné lihoviny); veškerá jídla se všem hostům podávají v hlavní budově.

Zábava v ceně

Stolní tenis; 1 x týdně komentovaná prohlídka soutěsky Rosengartenschlucht (doba cca 3 hod.); 1 x bezplatná vyhlídková jízda autobusem za panoramaty v Imstu a okolí, vždy v pondělí (trvání cca 2 hod.); s návštěvnickou kartou pro Imst, 2 x týdně vrcholové túra s průvodcem (dle počasí); možnost bezplatného využívání regionálních autobusů v turistickém regionu Imst. Možnost zapůjčení 1 batohu na pokoj (na dobu pobytu); karta Imster Urlaubspass: vyhlídková horolezecká túra, vstup do muzeí a plaveckého bazénu v Imstu, projížďka výletním vláčkem, 1 x na osobu a pobyt vstup do adrenalinového parku Area 47 v Ötztalu; při pobytu nejméně na 3 noci: 1 x možnost využití lanovkového areálu Imster Bergbahnen; další informace najdete na webových stránkách https://www.imst.at/de/der-urlaubspass.

Slevy na děti

Při ubytování s 1 plně platící osobou v 1–2lůžkovém pokoji obdrží 1 dítě

  • do 6 let včetně slevu 100 %,
  • od 7 do 14 let včetně slevu 50 %.

Při ubytování se 2 plně platícími amiosob ve 2–3lůžkovém pokoji obdrží 1 dítě nebo ve 2–4lůžkovém pokoji obdrží 1–2 děti
  • do 14 let včetně slevu 100 %.

Děti

Dětská postýlka; dětská herna; možnost zapůjčení stolních her; dětské menu; dětská vysoká židlička.

Domácí zvířata

za poplatek 10 EUR na den, platí se na místě, bez krmiva.

Další služby

Kreditní karty: bankomat / karta EC, MasterCard, Visa;
bezbariérový přístup: ne;
příjezd od: 14:00 hod.;
odjezd do: 10:00 hod.

Tuto cestu si lze rezervovat od 28.02.2019 00:00 hod. do 11.04.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.