Cíl Vaší dovolené: Uttendorf – požitek v přírodě pro celou rodinu

Rakousko 3, 4 nebo 7 nocí v 3hvězdičkovém hotelu, polopenze plus, drink na uvítanou
Období zájezdu 23.06.2019 - 19.09.2019
na osobu místo 4 899 CZK od 4 099 Kč
Kód zájezdu: 9294701

Městečko Uttendorf im Pinzgau se nachází uprostřed národního parku Vysoké Taury a je obklopeno horami, jezery a ledovci. Svěží horské louky, vzácné alpské květiny, místní druhy zvířat a prvotřídní horská panoramata Vás zvou k relaxaci, k potěšení srdce i smyslů a k nezapomenutelným výletům. Dole v údolí můžete na vlastní oči spatřit stále živé tradice půvabné vesničky. A nahoře, vysoko v horách, budete mít možnost strávit báječnou dobu na čerstvém vzduchu, v neporušené přírodě. Lanovkou se pohodlně dostanete do svého 3hvězdičkového horského hotelu Rudolfshütte, který se nachází ve výšce 2 315 metrů nad mořem uprostřed areálu Weißsee Gletscherwelt. Zde na Vás mezi 22 vrcholy a dvěma ledovci čekají výstupy všech úrovní obtížnosti. Kdo hledá odpočinek po dni nabitém zážitky, nalezne jej v hotelových lázních Edelweiss SPA a při bohaté večeři formou bufetu.

Scribble_Highlight.png

Rodinná dovolená v Pinzgau

Díky rozmanité nabídce ušité rodinám na míru Vám Pinzgau nabízí bezpočet možností strávit nezapomenutelnou dovolenou. Můžete strávit občerstvující hodiny ve zdejších venkovních bazénech, při turistických vycházkách na sebe nechat působit okolní přírodu nebo se jednoduše „naložit“ do hotelového areálu wellness, zatímco Vaše děti se dosyta vydovádějí při dětském programu pod dohledem. Dokonalé rodinné dovolené zde nestojí nic v cestě.

3hvězdičkový horský hotel Rudolfshütte

V přírodním parku Vysoké Taury leží ve výšce 2 315 metrů nad mořem horský hotel Rudolfshütte. Nachází se hned vedle horní stanice lanovky Weißsee Gletscherbahn, obklopen ledovci, jezery a vrcholy. Vzdálenost od dolní stanice lanovky Gletscherbahn do Uttendorfu je cca 8 km. Ideální pro rodiny a milovníky přírody v rustikální atmosféře chaty.

Poloha a vzdálenosti

Centrum: Uttendorf 18 km;
možnosti nákupu: Uttendorf 18 km;
nádraží: Zell am See 38 km;
letiště: Salzburg 125 km;
nadmořská výška: 804 m;
v salcburské části národního parku Vysoké Taury, nad Oberpinzgau.
Místo je obklopeno ledovci, jezery a vrcholy, v zóně bez aut, s areálem Weißsee Gletscherwelt v dosahu asi 20 minut. Hned vedle horní stanice lanovky Weißsee Gletscherwelt.
Poznámka: Příjezd je možný pouze během provozní doby lanovky (zdarma) 09:00–12:00 a 13:00–17:00 hod., každý den. Příjezd a odjezd je možný pouze kabinovou lanovkou. Nadmořská výška hotelu: 2 315 m.

Všeobecné vybavení

Hotelová hala / lobby: vstupní hala; lounge; čítárna; ubytovací místnosti: různé; Wi-Fi: zdarma; parkování: zdarma u dolní stanice lanovky Weißsee Gletscherwelt; restaurace; bar; terasa: terasa na opalování; nekuřácký objekt; slunečníky: na terase na opalování – zdarma; lehátka: na terase na opalování – zdarma.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka jako přistýlka NENÍ možná; sprcha/WC; vysoušeč vlasů; satelitní televize; Wi-Fi: zdarma; nekuřácké pokoje; pokoje jsou komfortně zařízené.

Typy pokojů/apartmánů

2lůžkový sprcha/WC, „Weißsee“; 17 m²;
2–4lůžkový, sprcha/WC, rodinný pokoj „Weißsee“, manželská postel a patrová postel, cca 20 m²,
2–4lůžkový, sprcha/WC, Economy, „Grünsee“, při obsazení pouze 2 osobami 1 patrová postel, při obsazení 3 nebo 4 osobami 2 patrové postele cca 15–18 m².

za poplatek na místě

Rekreační poplatek: v současné době cca 1,30 EUR na osobu/noc (od 15 let).

V ceně prostory pro fitness (posilovna) a wellness areál

Wellness areál: lázně Edelweiss SPA cca 600 m²; děti doprovázené dospělým v krytém bazénu bez omezení věku; krytý bazén: panoramatický krytý bazén cca 5 x 12 m, cca 60 m²; parní lázeň; finská sauna; biosauna; relaxační místnost: s vyhřívanými lehátky; místnost s přívodem čerstvého vzduchu; wellness areál o rozloze celkem cca 120 m²; dětská sauna od 15:00 do 16:00, pak sauna pouze pro dospělé; tepidárium; otevírací doba: denně od 09:00 do 21:00.

Strava v ceně

Polopenze plus; drink na uvítanou: s informacemi o chatě; snídaně formou bufetu; odpolední svačina: závin „vše, co sníte“ od 15:00 do 16:00; večeře formou bufetu (4 chody); tématické večery: podle počasí, 1 x týdně grilování; nealko nápoje celodenně k dispozici (06:30–18:00), džusový bar.

Zábava v ceně

Prostory pro fitness (posilovna); stolní tenis; stolní fotbal, kulečník; bezplatné využití lanovky Weißsee Gletscherwelt pro příjezd a odjezd během oficiálních provozních hodin; vnitřní lezecká stěna, horské kino; dětské kino; turistický balíček: od 7 nocí lze vypůjčit batoh & trekové hole; výstava s bezplatným vstupem: Ledovce – klima – počasí a historie chaty Rudolfshütte; 1 x týdně v chatě zábava s živou hudbou, 2 vycházky s průvodcem v národním parku Vysoké Taury, pouze při příjezdu v neděli.

zábava za poplatek

Možnost vypůjčení horolezeckého vybavení – ceny na místě; cca 50% sleva na další jízdné lanovkou pro dospělé osoby; 1 dítě do 11 let včetně vždy zdarma.

Děti

Dětská postýlka; dětská herna; dětské hřiště: venkovní dětské hřiště; dětské menu: dětský bufet; dětský animační program se zážitkovým pedagogem v pondělí – pátek cca 5 hodin denně, od 08.07. do 06.09.

Domácí zvířata

Domácí zvířata za poplatek cca 10 EUR/noc, platí se na místě, bez krmiva.

Další služby

Kreditní karty: ne,
bezbariérový přístup: ne;
příjezd od: 15:00 hod.;
odjezd do: 10:00 během oficiální otevírací doby areálu Weißsee Gletscherwelt;
POZNÁMKA: Příjezd pouze v otevírací době areálu Weißsee Gletscherwelt (zdarma), denně 09:00–12:00 a 13:00–17:00; příjezd a odjezd možný jen kabinovou lanovkou.

Tuto cestu si lze rezervovat od 29.11.2018 00:00 hod. do 31.01.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.