Cíl Vaší dovolené: Dny pohody na Slovensku

Slovensko 2, 3, 4 nebo 7 nocí v 3hvězdičkovém hotelu v Liptovském Mikuláši, ubytování se snídaní, sleva na vstup do aquaparku Tatralandia
Období zájezdu 25.01.2019 - 23.04.2019
na osobu od 1 699 Kč
Kód zájezdu: 9295179

Malebná Liptovská pánev se nachází na středním Slovensku. Ze severu je ohraničena západními Tatrami, na severozápadě Chočskými vrchy a na jihu Nízkými Tatrami. Tradičním centrem tohoto kraje je město Liptovský Mikuláš s přibližně 32 000 obyvateli. Kromě úhledných náměstí, ulic a příjemných obchodů, restaurací i hospůdek nabízí toto město také četné pamětihodnosti a budovy se zajímavou architekturou. Pokud ale máte raději pobyt v přírodě a k tomu jen trochu zvídavou povahu, najdete v okolí Liptovského Mikuláše mnoho různých cílů, které stojí za návštěvu. Patří k nim mimo jiné liptovská přehradní nádrž s akvaparkem „Tatralandia“ nebo nedaleká soustava jeskyní v údolí Demänovky s Demänovskou jeskyní svobody a Demänovskou ledovou jeskyní. Nocovat budete v 3hvězdičkovém hotelu Holiday Village Tatralandia, kde svůj den dobře zahájíte vydatnou snídaní formou bufetu.

3hvězdičkový hotel Holiday Village Tatralandia

Holiday Village Tatralandia nabízí bungalovy a apartmány pro hosty všech věkových skupin. Najdete tu mysliveckou vísku, liptovskou vesnici, indiánské sídliště, rybářskou zátoku, skautský tábor, malé vinařství, řemeslnou manufakturu, Central Park, dětský park i romantickou zahradu. Všechna tato sídliště mají svá stylová ohniště, kde lze grilovat či opékat, dětská hřiště a sportoviště. V akvaparku Tatralandia se můžete se svými ratolestmi vyřádit do sytosti – najdete tu 14 plaveckých bazénů, 30 vodních skluzavek a tobogánů a také pirátský ostrov. Můžete také načerpat energii v saunovém areálu v keltském stylu. V tomto ráji wellness si rozhodně odpočinete a vychutnáte masáže, nejrůznější balíčky procedur a další relaxační a léčebné aktivity.

Poloha a vzdálenosti

Centrum: Liptovský Mikuláš 5 km;
obchod s potravinami: Tesco Liptovský Mikuláš 5 km;
možnosti nakupování: RGB Liptovský Mikuláš 5 m;
nádraží: Liptovský Mikuláš 5 km;
letiště: Poprad 50 km;
nadmořská výška místa: 500 m;
vodní plocha: Liptovská Mara 2 km;
sedačková lanovka: Chopok Jasná 20 km;
lyžařský areál: Jasná 20 km;
skibus: 50 m;
sjezdovka v dochozí vzdálenosti: ne;
hotelová kyvadlová doprava: zdarma.

Všeobecné vybavení

Recepce; vstupní hala; hotelová hala / lobby; televizní místnost; zimní zahrada; internetový koutek: zdarma; Wi-Fi: zdarma v lobby; parkoviště zdarma, dle dostupnosti; snídaňová místnost; jídelna; restaurace; bar; terasa; nekuřácká budova; zahrada; rekreační trávník; možnost zapůjčení slunečníků: zdarma, dle dostupnosti; možnost zapůjčení lehátek na opalování: zdarma, dle dostupnosti.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka jako přistýlka ve všech typech pokojů možná; sprcha/WC; možnost zapůjčení županu na dobu pobytu: za poplatek 10 EUR na místě; balkón/terasa; vytápění; sedací kout; rozkládací pohovka; rádio; telefon; satelitní televize; nekuřácké pokoje.

Vybavení apartmánů

Kuchyňský kout; lednice; obývací pokoj / ložnice; ložnice.

Typy pokojů/apartmánů

4lůžkový 2pokojový apartmán, balkón; Suite; 40–49 m²;
3lůžkový 2pokojový bungalov s terasou; 40–49 m².

V ceně apartmánů

Elektřina; voda; zapůjčení osušek: výměna jednou týdně; ručníky; ložní prádlo: výměna jednou týdně; utěrky/ubrusy: výměna jednou týdně; závěrečný úklid; vytápění.

za poplatek na místě

Rekreační poplatek: 1 EUR na osobu (od 10 let) a noc.

za poplatek v prostorách pro fitness (posilovně) a ve wellness areálu

Sleva 20 % na vstup do akvaparku Tatralandia – platí se na recepci na místě; krytý bazén; venkovní bazén; sauna; finská sauna; odpočívárna; solárium; kosmetické centrum; masáže; parní lázeň; otevírací doba: dle informací na místě.

Strava v ceně

Snídaně; snídaně formou bufetu; vánoční večeře (24.12.); silvestrovská večeře.

zábava za poplatek

Tenis; stolní tenis; kulečník; zapůjčení jízdních kol; zapůjčení sáněk.

Děti

Dětská postýlka; dětská herní místnost; možnost zapůjčení her; dětské hřiště; dětská vysoká židlička.

dětská zařízení za poplatek

Hlídání dětí.

Domácí zvířata

Domácí zvířata nejsou povolena.

Další služby

Kreditní karty: MasterCard, Visa, Diners Club
bezbariérový přístup: ne;
příjezd od: 16:00 hod.;
odjezd do: 10:00 hod.

Tuto cestu si lze rezervovat od 29.11.2018 00:00 hod. do 10.01.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.