Bükfürdö – třída sama pro sebe

Rozměrný wellness areál
Maďarsko 3 nebo 4 noci ve 4hvězdičkovém hotelu třídy Superior all inclusive light, poukaz na wellness a drink na uvítanou
Období zájezdu 01.07.2019 - 05.07.2019
na osobu namísto 6 299  od 5 699 Kč
Kód zájezdu: 9352079

Tento západní kout Maďarska pro Vás skrývá hned několik překvapení: místo je proslulé svými termálními prameny mimořádné kvality. A milovníci kultury si určitě nenechají ujít výlet do zajímavého okolí. Vyrazit můžete například do Sárváru, malého města s velkou historií, nebo se porozhlédnout po pamětihodnostech v městečku Bük na řece Répce (Rábca). Kromě malebné krajiny a impozantních komplexů historických budov nabízí Bük nádherné oázy wellness a termální parky, díky nimž se sem budete chtít vracet i v budoucnu. Ve 4hvězdičkovém hotelu Greenfield Hotel Golf & Spa třídy Superior na Vás čeká wellness areál o rozloze 3 500 m² a stravování all inclusive light.

Scribble_Highlight.png

Čas na důkladnou regeneraci v Maďarsku

Zdejší wellness areál má plochu 3 500 m² a možnosti odpočinku a regenerace jsou tu opravdu pestré. Venkovní bazén je propojen s vnitřním krytým bazénem. Vypotit se můžete ve finské sauně, biosauně nebo parní lázni a klouby si zase důkladně prohřejete v infračervené kabině. Každý milovník wellness si tu vybere podle svého gusta – k dispozici je zážitkový bazén, solná jeskyně, frigidárium, aromasauna nebo místnost pro bylinnou relaxaci... Při tomto pobytu navíc obdržíte poukaz na některou ze služeb v hodnotě 10 EUR.

4hvězdičkový hotel třídy Superior Greenfield Hotel Golf & Spa

Greenfield Hotel Golf & Spa sousedí s 18jamkovým golfovým mistrovským hřištěm a těží ze své klidné polohy uprostřed zeleně na okraji městečka Bük. K aktivnímu odpočinku lákají také dlouhé vycházkové trasy, cyklotrasy a rozsáhlá nabídka sportovních a aktivních programů hotelu. V tomto harmonickém a klidném prostředí Vám ovšem nic nebrání jen nespěchavě lenošit a relaxovat. V únoru roku 2012 zde byl po dlouhých vrtacích pracích (až do hloubky 718 m) slavnostně odhalen vlastní hotelový pramen s léčivou vodou o teplotě 38,5 °C. Složení vody je bohaté na sodík, draslík, vápník, hořčík, chloridy a hydrogenuhličitan, hodí se tedy výtečně k léčbě pohybového ústrojí – od svalových či neurologických obtíží až po rehabilitaci po úrazech při sportu. Léčivá voda má také celkové blahodárné a relaxační účinky a posiluje imunitní systém.

Poloha a vzdálenosti

Centrum: Bük 1,5 km;
krytý bazén pro veřejnost: termální lázně Bükfürdö 800 m;
obchod s potravinami: Bükfürdö 800 m;
možnosti nakupování: Bükfürdö 800 m;
nádraží: Bük 2,5 km;
autobusová zastávka: Bükfürdö 800 m;
letiště: Vídeň (Rakousko) 120 km;
nadmořská výška místa: 157 m;
veřejné/přírodní koupaliště: termální lázně Bükfürdö 800 m;
18jamkové golfové mistrovské hřiště: 300 m.

Všeobecné vybavení

Recepce; úschovna zavazadel; přijímací prostor; hotelová hala / lobby; lounge; televizní místnost; internetový koutek: zdarma; Wi-Fi: zdarma; místnost na jízdní kola; výtah; parkoviště zdarma; snídaňová jídelna; jídelna; restaurace; bar; terasa; nekuřácká budova; zahrada; lehátková louka; možnost zapůjčení slunečníků: zdarma, dle dostupnosti; možnost zapůjčení lehátek: zdarma, dle dostupnosti.

Vybavení pokojů

Pro pokoje všech typů je k dispozici dětská postýlka; koupelna/WC; vysoušeč vlasů; zapůjčení županu: zdarma; klimatizace; topení; sedací kout: v části pokojů; minibar: naplnění za poplatek na místě; telefon; satelitní televize; připojení k internetu: zdarma; trezor: zdarma; nekuřácké pokoje: všechny, s výjimkou 12 pokojů (k dispozici na vyžádání).

Typy pokojů/apartmánů

2lůžkový pokoj s koupelnou/WC; Standard; cca 28 m²,
2–4lůžkový pokoj s koupelnou/WC/balkónem; Classic; min. obsazení 3 osoby, max. obsazení 2 dospělí a 2 děti do 8 let (včetně); cca 28 m²,
2–3lůžkový pokoj s koupelnou/WC/balkónem; min. 2 / max. 3 osoby; cca 28 m²;
1–2lůžkový pokoj s koupelnou/WC, jedna osoba nebo jedna osoba s dítětem; max. 1 dospělý a 1 dítě do 13 let; cca 28 m².

poplatky na místě

Rekreační poplatek: 1,60 EUR na osobu/noc (od 18 let).

V ceně prostory pro fitness a wellness areál

Wellness areál: cca 3 500 m²; dětem do 16 let je vstup povolen jen v doprovodu dospělé osoby. Krytý bazén: sportovní bazén: 20 x 10 m, 26–28 °C, 200 m²; venkovní bazén: propojen s vnitřním bazénem, v závislosti na sezónním období; parní lázeň; termální bazén: 2 kulaté sedací kádě; sauna; finská sauna; biosauna; sanárium; infračervená kabina; odpočívárna; zážitkový bazén cca 34 °C; brouzdaliště pro děti, cca 30–32 °C; solná jeskyně; frigidárium; aromatická sauna; místnost pro bylinnou relaxaci; otevírací doba: procedury wellness denně 09:00–18:00 hod., bazénový areál 07:00–21:00 hod., saunový areál 08:00–20:00 hod.; 1 x na plně platící osobu a pobyt poukaz na služby wellness v hodnotě 10 EUR, lze využít na vybrané procedury wellness (nelze vyměnit za hotovost, poukaz je nepřenosný).

Za poplatek v prostorách pro fitness a ve wellness areálu

Solárium; kosmetické centrum; masáže.

Strava v ceně

all inclusive light; drink na uvítanou; snídaně formou bufetu; neomezená konzumace minerální vody, džusů, kávy; oběd: bufet se dvěma polévkami, 2 hlavní jídla, salátový bufet, dezert; odpoledne káva a zákusek; večeře: bufet se dvěma polévkami, 5 hlavních jídel, předkrmy, sýrový, dezertový a salátový bufet; neomezená konzumace stolního vína a točeného piva po dobu podávání večeře v restauraci a v baru Piano v době 18:00–22:00 hod.; vegetariánské menu: na vyžádání; dietní kuchyně: na vyžádání.

Zábava v ceně

Prostory pro fitness: 07:00–21:00 hod.; stolní tenis; denně zdarma možnost účasti na sportovním programu (například cvičení akvafitness, gymnastika na protažení páteře aj.).

Zábava za poplatek

Stolní fotbal; kulečník; možnost zapůjčení jízdních kol.

Slevy na děti

Při ubytování se 2 plně platícími osobami ve 2–3lůžkovém pokoji obdrží 1 dítě

  • do 8 let (včetně) slevu 100 %,
  • od 9 do 13 let (včetně) slevu 50 %.

Při ubytování se 2 plně platícími osobami ve 2–4lůžkovém pokoji obdrží 1–2 děti
  • do 8 let (včetně) slevu 100 %.

Při ubytování s 1 plně platící osobou v 1–2lůžkovém pokoji obdrží 1 dítě
  • do 8 let (včetně) slevu 100 %,
  • od 9 do 13 let (včetně) slevu 80 %.

Děti

Dětská postýlka na vyžádání; dětská herna; dětská vysoká židlička.

Domácí zvířata

Za poplatek 20 EUR za den, platí se na místě, bez krmiva.

Další služby

Kreditní karty: bankomat / karta EC, MasterCard, Visa, American Express
pokoj pro alergiky: ne;
bezbariérový přístup: ano;
příjezd od: 15:00 hod.;
odjezd do: 12:00 hod.;
informace: dřívější příjezd (early check-in) možný po předběžné rezervaci za poplatek 20 EUR/pokoj, platí se na místě; možnost využívání wellness areálu před registrací v hotelu, 9 EUR/osoba, platí se na místě.

Tuto cestu si lze rezervovat od 09.05.2019 00:00 hod. do 30.06.2019 23:59 hod.
Změny textu a obrázků vyhrazeny.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.