Často kladené dotazy

Jakmile najdete zájezd a termín, který Vám vyhovuje, můžete rezervaci provést pohodlně on-line. Vaším smluvním partnerem je společnost Eurotours Ges. m. b. H. Platí Všeobecné zprostředkovatelské a cestovní podmínky společnosti Eurotours podle českých právních předpisů.
K dispozici jsou následující možnosti platby:
  • platba bankovním převodem
  • platba platební kartou (zabezpečené připojení SSL zajišťuje nejvyšší možnou ochranu dat)

Vezměte prosím na vědomí, že cestovní podklady lze odeslat až po úplné platbě. Pokud jste objednali požadovaný zájezd méně než 24 dní před odjezdem, je možné platit pouze platební kartou, rychlým převodem nebo prostřednictvím poukázky. Jen tak můžeme zaručit brzké doručení Vašich cestovních podkladů. Do 10 dnů od obdržení rezervace (nejdříve však 11 měsíců před koncem cesty) je splatná záloha ve výši 20% z ceny zájezdu na účet Eurotours Ges.m.b.H. Doplatek je splatný nejpozději 20 dní před cestou.

Pohodlně můžete platit těmito platebními kartami:
  • Visa
  • Mastercard
Krok 1: Termíny a ceny
Po výběru termínu zájezdu, kategorie pokoje a počtu osob se prostřednictvím tlačítka „pokračovat“ dostanete k rezervačnímu formuláři.

Krok 2: Účastníci zájezdu a požadované služby
V rezervačním formuláři prosíme vyplňte rezervační údaje všech účastníků zájezdu. Můžete zde poznamenat nezávazná zákaznická přání a volitelně si rezervovat cestovní pojištení. Kliknutím na tlačítko „pokračovat“ se následně dostanete k třetímu kroku rezervace.

Krok 3: Adresa
V tomto kroku prosíme zadejte Vaši fakturační adresu. Kromě toho budeme rádi, pokud rovněž uvedete své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychle kontaktovat s případnými dotazy.

Krok 4: Způsob platby
Zde si můžete vybrat způsob platby, který Vám vyhovuje. Máte na výběr mezi platbou platební kartou (MasterCard nebo Visa) nebo bankovním převodem - po obdržení potvrzení o rezervaci. V potvrzení o rezervaci jsou uvedeny přesné platební termíny.

Krok 5: Závěrečná kontrola – vše v pořádku?
Na stránce „Závěrečná kontrola“ ještě máte možnost změnit osobní údaje jednotlivých účastníků zájezdu a také adresu. Pokud jsou všechny údaje v pořádku, musíte si ještě přečíst Všeobecné cestovní podmínky / Všeobecné obchodní podmínky a souhlasit s nimi. Kliknutím na tlačítko „závazně rezervovat“ proběhne závazná rezervace. Vaše údaje budou zaslány cestovní kanceláři.

Krok 6: Potvrzení rezervace
Následně obdržíte potvrzení, že Vaše údaje byly úspěšně zaslány cestovní kanceláři. Toto potvrzení se zobrazí v podobě potvrzovací stránky a bude Vám také zasláno e-mailem.
Potvrzení o rezervaci obdržíte e-mailem ihned po telefonické nebo on-line rezervaci. Během několika dnů zasílá společnost Eurotours e-mailem písemné potvrzení o zájezdu. Cestovní podklady obdržíte zhruba 10 dní před odjezdem e-mailem.

Pokud si po provedení rezervace budete přát provést ještě nějaké změny, projednejte je přímo s cestovní kanceláří, společností Eurotours. V takovém případě mějte připravené číslo Vaší rezervace.
Vaše rezervace zájezdu je závazná. Všeobecné cestovní podmínky najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách cestovní kanceláře, společnosti Eurotours Ges. m. b. H., na příslušné stránce s informacemi o zájezdu.
Společnost Eurotours bere bezpečnost zákaznických údajů velmi vážně. Podrobné informace k důležitému tématu ochrany údajů a jejich bezpečnosti najdete zde.
Za realizaci Vašeho zájezdu odpovídá cestovní kancelář, společnost Eurotours Ges. m. b. H., Rakousko.

Pokud byste měli na zájezdu problémy, volejte na krizové telefonní číslo, které najdete ve Vašich cestovních podkladech, jež jste obdrželi před odjezdem. V provozu je 24 hodin denně.
Kontaktovat můžete zákaznické centrum e-mailem na adrese: zakaznickyservis@justaway.cz. Vaši reklamaci, prosíme, následně zašlete v písemné podobě na poštovní adresu:

Eurotous Česko s.r.o.
IČO: 024 82 045,
Sídlem Staropramenná 654/29, 150 00 Praha 5
Cestovní kód je identifikátorem – unikátním kódem, podle kterého dokážeme velmi rychle najít Vámi rezervovaný zájezd a jeho náležitosti. Při telefonickém kontaktu ho proto prosíme mějte vždy po ruce!
Zpravidla u zájezdů uvádíme počet nocí. U zájezdů s leteckou dopravou je ale někdy třeba počítat s více dny na cestu (z důvodu rozdílných časových pásem, delší doba letu). V takových případech tedy uvádíme počet dní. Cena se ovšem odvíjí od počtu nocí, který najdete v detailu konkrétního zájezdu.
Nabídka od Just Away je zaměřena na privátní zákazníky a je rovněž vypořádána v této formě (zvláštní daňové rozpětí - bez prokázání DPH).

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.