Využijte výhod JUST AWAY

  • Každý týden nové nabídky a speciality
  • Úspora až 60%
  • Míra doporučení 95%
  • 38 let zkušeností v cestovním ruchu
  • možnost bezplatného storna do 24 hodin

Nejrůznější paušální zájezdy s něčím extra: to si žádá JUST AWAY. S našimi zájezdy vždy najdete novou inspiraci pro svou příští dovolenou.
JUST AWAY znamená tu nejvyšší kvalitu za nejlepší cenu. Máme pro Vás výhodné nabídky, které jsou až o 60 % levnější než jednotlivé rezervace u jiného poskytovatele.
Pomocí dotazníku, který naši zákazníci obdrží po návratu, zjišťujeme jejich spokojenost. 95 % našich dotázaných zákazníků nás hodnotí jako „velmi dobré“. V části „Všeobecná spokojenost“ dosahujeme téměř 100 %. Pokud by v rozporu s očekáváním nevyšlo vše k Vaší plné spokojenosti, zpracujeme Vaši reklamaci bez byrokratických obtíží, a to co nejrychleji.
Již více než 38 let nabízíme cestování po celém světě. Toto jedinečné know-how a cit pro trendy v cestování se odráží i v našich pečlivě vybíraných zájezdech. Naši nákupčí cestují po celém světě a nakupují pokoje, letenky i vstupenky přímo a za nepřekonatelné ceny. Proto z našich dlouholetých zkušeností můžete těžit i Vy, neboť naše zájezdy vždy nabízejí to pravé za rozumnou cenu.
Do 24 hodin po provedení rezervace můžete rezervaci stornovat zdarma. Toto ustanovení se vztahuje na zájezdy s dopravou osobním autem, výjimkou jsou zájezdy se zvláštními stornopodmínkami, zážitkové cesty, letecké a okružní zájezdy a zájezdy s příjezdem do 10 dní od rezervace. Chcete-li rezervaci stornovat, kontaktujte náš servisní tým na adrese zakaznickyservis@justaway.cz a v e-mailu uveďte své rezervační číslo. V případě storna mimo lhůtu bude účtován stornopoplatek, jehož výši najdete v našich všeobecných cestovních podmínkách v části § 4 nebo v samostatných podmínkách storna.

Um den vollen Funktionsumfang dieser Webseite nutzen zu können, müssen Sie JavaScript aktivieren.